ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

У Хмельницькому відзначили 72-гу річницю завершення Другої світової війни

Суспільство 1110
Хмельничани вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні
Хмельничани вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні. Фото: dev.khm.gov.ua

Містяни поклали квіти на Військовому кладовищі.

Сьогодні, 1 вересня, у переддень 72-ї річниці завершення Другої світової війни, на Військовому кладовищі у Хмельницькому відбулася церемонія покладання квітів. Як повідомляють у міській раді, покласти квіти до пам’ятників та обелісків на честь визволителів прийшли ветерани Другої світової війни, керівники міста й області.

“2 вересня 1945 року на борту лінкора «Міссурі» в Тихому океані було підписано Акт про беззастережну капітуляцію активного союзника нацистської Німеччини - Японії, що ознаменувало завершення Другої Світової війни. Майже 7 мільйонів українців боролися на боці Об’єднаних Націй у складі армій Великої Британії та Канади, Польщі, СРСР, США і Франції, а також визвольного руху в самій Україні в Українській повстанській армії, але за одну мету – за честь і свободу Вітчизни, за щастя свого народу”, - йдеться у повідомленні.

У найкривавішому конфлікті ХХ століття в ході бойових дій та у військовому полоні, через окупаційний терор та голод у тилу, Україна втратила понад 8 мільйонів своїх синів та дочок. Усіх полеглих містяни вшанували хвилиною мовчання.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую