ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

У Хмельницькому продавали рибу… без документів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1369
Зазвичай риба невідомого походження, без документів, є браконьєрським уловом і не завжди придатної якості
Зазвичай риба невідомого походження, без документів, є браконьєрським уловом і не завжди придатної якості. Фото: Хмельницькрибоохорона

Хмельницькрибоохорона виявила чотири факти незаконного продажу риби.

У Хмельницькому працівники Хмельницькрибоохорони разом з патрульною поліцією міста провели рейд на продовольчих та стихійних ринках.

«В результаті перевірок, виявлено чотири порушення реалізації риби без документів, що свідчать про законність її придбання та сертифікат якості. Вилучено 39 кг риби. Відносно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.88-1 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до суду для прийняття рішення», - повідомила прес-служба Хмельницькрибоохорони.

Купуючи рибу на стихійних ринках, продавці мають право продавати її лише після проведення лабораторних аналізів і отримання ветеринарного документу щодо її придатності. У реалізаторів риби також повинна бути накладна, в якій зазначено, де придбано рибу. Зазвичай риба невідомого походження, без документів, є браконьєрським уловом і не завжди придатної якості.

Для попередження незаконного продажу риби, працівниками Хмельницькрибоохорони, постійно проводяться рейди на ринках області. Хмельницькрибоохорона закликає громадян не підтримувати браконьєрів, купуючи у них рибу невідомого походження та невстановленої якості.

Якщо ви помітили порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів, прохання телефонувати на всеукраїнську «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас