ye-logo.v1.2
5 Липня, 2020

У Калинівці горять склади з боєприпасами: яка ситуація на Хмельниччині (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 2752
На Хмельниччині два склади боєприпасів
На Хмельниччині два склади боєприпасів. Фото: www.bbc.com

В області є два військових склади.

Учора ввечері, 26 вересня, на Вінниччині почали вибухати склади із боєприпасами. Вночі на підмогу вінницьким рятувальникам вирушили хмельницькі піротехніки.

У Хмельницькій області також є два військових склади, в селах Цвітоха Славутського району та Грузевиці Хмельницького району. На одному із них, кілька років тому, теж вибухали боєприпаси.

За словами командира військової частини авіаційного складу ракетного озброєння та боєприпасів, що у селі Грезевиця, полковника Миколи Сандули, мешканці області можуть не хвилюватися. Ситуація на місцевих складах під контролем.

«Ми отримали вказівки, їх виконуємо. Частина переведена в посилений режим роботи. У нас все спокійно, проблем ніяких немає» - додав Микола Миколайович.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Славутської РДА Володимир Марчук зазначив, що в районі ситуація також під контролем.

«Командування частини діє відповідно до затверджених планів, які розрозробляють на випадок виникнення таких ситуацій. Усе знаходить під контролем. Місцеве населення не панікує, немає навіть таких настроїв», - розповів Володимир Миколайович.

Як повідомляє "Українська правда", за фактами вибухів у Калинівці до ЄРДР внесено інформацію за попередньою кваліфікацією "диверсія". Через це, військові частини перевели у посилений режим охорони.

"На території військових частин оперативних командувань Сухопутних військ ЗС України введено посилений режим охорони. Особовий склад, який залучається до несення служби у добовому наряді та варті, згідно Військових статутів має право застосовувати зброю під час несення служби", - пишуть на сторінці у Фейсбуці Сухопутних військ ЗС України.

Читайте також: Через вибухи в Калинівці поїзди, що їхали через Хмельницький, змінили маршрут. Куди і чим об'їхати

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую