ye-logo.v1.2
27 Червня, 2019

Нестача грошей, чи вище керівництво держави. Хто винен у трагедії в Калинівці? (результати опитування)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 809
Військова частина, на території якої зайнялися склади, була розформована ще 2012 року
Військова частина, на території якої зайнялися склади, була розформована ще 2012 року. Фото: imagecdn3.luxnet.ua

У Збройних силах України назвали ще одну причину пожежі в Калинівці.

Сайт «Є» провів опитування серед відвідувачів і запитав: «Хто винен у тому, що сталося в Калинівці?».

Більшість, судячи з відповідей, вважають, що у трагедії винне вище керівництво держави. За цей варіант відповіді проголосувало 27.66% респондентів. Трохи менше голосів, а саме 23,4% набрала відповідь - «Недбалість військових». 20.57% вважають, що у трагедії в Калинівці винні керівники силових Міністерств та відомств.

За варіант «Спецслужби. Не попередили диверсію», учасники опитування віддали 12.77% своїх голосів. Про те, що в Калинівці стався теракт і в цьому винен Путін думає 9.22% опитаних. Майже півтора відсотка респондентів взагалі не в курсі, що сталося.

По одному голосу отримали варіанти: «Винні чатові, які в той день були на варті» та «Ніхто не винен, це випадковість». Також опитані запропонували свої варіанти відповідей - «трагедією у Калинівці хотіли приховати розкрадання боєприпасів вищим командуванням та іншими посадовцями» та «Прогнило те,що колись вивезли з ГДР. Його не утилізували. Переставляли і рвонуло».

В Збройних силах України кажуть, одна з причин вибухів боєприпасів у Калинівці - застаріла система пожежогасіння на військових складах внаслідок недофінансування. Таку версію в ефірі «5 каналу» озвучив начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов. 
«Військова частина А-11-19, на території якої зайнялися склади, була розформована ще в 2012 році, а 2015 року цей наказ скасували. Однак на повноцінне відновлення частини грошей не вистачало. Тому і система пожежогасіння застаріла, і умови зберігання боєприпасів – невідповідні», - зазначив генерал-майор Микола Шевцов.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео