ye-logo.v1.2
5 Липня, 2020

Нестача грошей, чи вище керівництво держави. Хто винен у трагедії в Калинівці? (результати опитування)

Суспільство 1133
Військова частина, на території якої зайнялися склади, була розформована ще 2012 року
Військова частина, на території якої зайнялися склади, була розформована ще 2012 року. Фото: imagecdn3.luxnet.ua

У Збройних силах України назвали ще одну причину пожежі в Калинівці.

Сайт «Є» провів опитування серед відвідувачів і запитав: «Хто винен у тому, що сталося в Калинівці?».

Більшість, судячи з відповідей, вважають, що у трагедії винне вище керівництво держави. За цей варіант відповіді проголосувало 27.66% респондентів. Трохи менше голосів, а саме 23,4% набрала відповідь - «Недбалість військових». 20.57% вважають, що у трагедії в Калинівці винні керівники силових Міністерств та відомств.

За варіант «Спецслужби. Не попередили диверсію», учасники опитування віддали 12.77% своїх голосів. Про те, що в Калинівці стався теракт і в цьому винен Путін думає 9.22% опитаних. Майже півтора відсотка респондентів взагалі не в курсі, що сталося.

По одному голосу отримали варіанти: «Винні чатові, які в той день були на варті» та «Ніхто не винен, це випадковість». Також опитані запропонували свої варіанти відповідей - «трагедією у Калинівці хотіли приховати розкрадання боєприпасів вищим командуванням та іншими посадовцями» та «Прогнило те,що колись вивезли з ГДР. Його не утилізували. Переставляли і рвонуло».

В Збройних силах України кажуть, одна з причин вибухів боєприпасів у Калинівці - застаріла система пожежогасіння на військових складах внаслідок недофінансування. Таку версію в ефірі «5 каналу» озвучив начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов. 
«Військова частина А-11-19, на території якої зайнялися склади, була розформована ще в 2012 році, а 2015 року цей наказ скасували. Однак на повноцінне відновлення частини грошей не вистачало. Тому і система пожежогасіння застаріла, і умови зберігання боєприпасів – невідповідні», - зазначив генерал-майор Микола Шевцов.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую