clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Хмельницькому знову пройде батьківський форум із «наболілими» темами

Роман Миколаїв: форум буде не лише батьківський, але й освітянський.

Роман Миколаїв: форум буде не лише батьківський, але й освітянський.. Фото: автора

Форум запланували на другу половину листопада.

У департаменті освіти Хмельницької міської ради кажуть, форум цього року буде не батьківський, а педагогічно-батьківський. За словами начальника департаменту Романа Миколаїва, учасниками будуть половина батьків і половина педагогів. Теми, каже освітянин, будуть актуальними для обох категорій.

«Цього року на форумі буде дві дуже важливі теми – це здоров’я дітей і домашнє завдання. Будемо говорити і про сферу здоров’я дитини у школі, а також вдома. Адже зараз настільки тривожна ситуація з цим, що діти у початкових класах мають такі хронічні хвороби, про які раніше й не говорили», – зізнається Роман Дмитрович.

Деякі з керівників, каже Роман Дмитрович, втратили свої посади через те, що порушили санітарні норми - вони перенабрали кількість дітей у класи.

"За нормою перша парта має бути 2,5 метри від дошки, а в тому класі вони знаходились на відстані півтора метри. В одного з учнів реально зір погіршився. Тато його не залишив це, довів до судів, до вищого рівня, і людина втратила роботу", - каже освітянин.

Не менш актуальне питання і про домашні завдання, які педагоги задають дітям. Дуже часто, вчителі на уроках вирішують з дітьми по одній задачі, а чотири задають додому.

«Зараз батьки приходять додому з роботи і в них знову продовжується робота – зробити з дітьми домашнє завдання. Це життя немає ні в батьків, ні в дітей. Тому ми хочемо, щоб батьки з вчителями поговорили і узгодили усі ці питання. Все ж таки правильно держава робить все для того, щоб розвантажити дітей і передбачила відсутність домашнього завдання у початковій школі взагалі. Вважаю, що це дуже правильно. Тепер треба працювати з вчителями, щоб вони вибудовували шкільну програму для цього», – пояснює Роман Миколаїв.

Поки що точної дати проведення форуму у департаменті освіти не називають, але орієнтовно, зізнаються, це буде друга половина листопада.

Нагадаємо, Вперше у Хмельницькому міський батьківський форум відбувся минулого року.

Читайте також: Педагоги, батьки і громадськість зібралися у Хмельницькому на перший освітній форум

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 1:
10.10.2017 12:39Дуже цікаво почути відповідь на питання: "Коли, у школах, почнуть дотримуватись встановлених санітарних норм, стосовновно кількості уроків? Та які шаги, для припинення порушення санітарних норм (стосовно перевищення встановленої кількості уроків), здійснює департамент освіти Хмельницької міської ради?". Сьогодні кількість уроків у школі є порушенням встановленних санітарних норм https://www.facebook.com/ukmulti/posts/128651871215929

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.74
27.76
31.62
31.64

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30