ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Перші штрафи нового мисливського сезону на Хмельниччині

Маргарита ЧУБА Суспільство 998
На Хмельниччині розпочався сезон полювання
На Хмельниччині розпочався сезон полювання. Фото: Новоушицького відділення поліції

На Новоушиччині правоохоронці виявили факти порушення правил полювання.

В лісових угіддях Хмельниччини 4 листопада розпочався сезон полювання на диких парнокопитних тварин (кабанів, козуль, оленів, лосів), який триватиме до 31 грудня 2017 року.

«За два дні з початку відкриття сезону працівники Новоушицької поліції зафіксували 2 випадки порушення правил полювання», – повідомляють у Новоушицькому відділенні поліції.

Правоохоронці нагадують, для того, щоб займатися мисливством, необхідно мати певні документи, а саме: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини, відстрільну картку, яка видається мисливцям безпосередньо користувачами мисливських угідь, і дозвіл на зберігання та використання мисливської зброї.

«У разі порушення цих правил особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності. Так, згідно зі статтею 85 КУпАП передбачено накладення штрафу на громадян від двох до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться в повідомлення.

Також поліцейські наголошують: ні в якому разі не можна спрямовувати зброю у бік людей, транспорту, будинків. Не можна залишати зброю без нагляду, а також передавати її іншим особам. Належну увагу слід приділяти й збереженню патронів, не допускати їх пошкоджень, берегти від ударів, вологи та забруднення.

Нагадаємо, охорону мисливського фонду від браконьєрства і контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування та техніки безпеки забезпечуватимуть рейдові бригади, до складу яких входять представники державної лісової охорони, мобільних рейдових груп, правоохоронних органів та єгерської служби користувачів мисливських угідь.

 

 

 

 

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас