clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Активісти через суд вимагають у Симчишина особову справу із доказами щодо психічного стану здоров'я Миколаєва

7 листопада відбулося перше судове засідання у справі про звільнення Романа Миколаїва

7 листопада відбулося перше судове засідання у справі про звільнення Романа Миколаїва. Фото: автора

Вчора, 7 листопада наприкінці дня, відбулося перше судове засідання у справі про скаcування рішення мера про призначення директора департаменту освіти та науки.

Фігуранти у справі – громадська організація (ГО) «Батьківська ініціатива», Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та директор департаменту освіти і науки міста Роман Миколаїв, як третя сторона. Справу розглядає суддя Хмельницького міськрайонного суду Тетяна Козак.

ГО «Батьківська ініціатива міста Хмельницького» подала позов щодо скасування розпорядження Олександра Симчишина про призначення Романа Миколаєва директором Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Представники організації аргументують позов тим, що Роман Миколаїв не має відповідного досвіду роботи на державній службі та в органах місцевого самоврядування. У постанові Кабміну про організацію роботи освітніх закладів вказано, що керівник має мати п’ять років стажу, а в пана Миколаєва – близько півтора.

Юрист міської ради Лілія Демчук звернулася із заявою, щоб залишити даний позов без розгляду, оскільки всі терміни коли можна було б оскаржити це рішення мера, давно минули. Опираючись на процесуальний кодекс Лілія Демчук зазначила, що оскаржити розпорядження можна було протягом місяця із дня його офіційного оприлюднення, тобто протягом періоду від 28 грудня 2016 року до 28 січня 2017 року.

Лілія Демчук просила суд залишити заяву без розгляду

Представники ГО кажуть, не подавали до суду раніше, бо… звернулися до незалежної комісії із запитом провести перевірку роботи управління освіти, потім чекали спочатку висновку цієї комісії, а потім – що Хмельницька міська рада «усуне недоліки вказані комісією». Серед недоліків, за словами активістів, і той, що начальник управління не має відповідного досвіду роботи, щоб обіймати посаду директора департаменту. Активісти представили на засіданні довідку про те, що недоліки не усунуті і просять суд витребувати у міської ради оригінал розпорядження і особову справу Романа Миколаєва.

«Ми хочемо в особовій справі побачити докази про освіту пана Миколаєва та переконатися, що він проходив обстеження у психіатра перед призначенням на посаду, як того вимагає законодавство», – заявив представник «Батьківської ініціативи».

Представники ГО "Батьківська ініціатива" просять суд витребувати оригінал рішення та особову справу Романа Миколаїва

Після тривалих дискусій та аргументів з обох боків суд не задовільнив заяву міської ради про те, щоб залишити без розгляду позов і переніс подальший розгляд справи на 4 грудня.

Суддя Тетяна Козак вивчила надані суду документи. 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.09.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.07
28.1
32.73
32.76

Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30