ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Шепетівка й досі без тепла. Мі­тин­гу­валь­ни­ки готуються до масових протестів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1911
Шепетівчани перекрили рух на автодорозі «Хмельницький­-Рівне»
Шепетівчани перекрили рух на автодорозі «Хмельницький­-Рівне». Фото: shepetivka-rada.gov.ua

Шепетівчани хочуть, щоб їх почули у "верхах".

Вчора, 9 листопада жителі Шепетівки перекрили дорогу "Хмельницький-Рівне" з надією на те, що їм до помешкань подадуть довгоочікуване тепло. Проте, не судилося...

"Власнику приватного теплопостачальника Андрію Карпенку поставили чітку вимогу - почати погашати заборгованість за спожитий газ, в іншому випадку він нестиме персональну відповідальність за зрив опалювального сезону в Шепетівці. Він пообіцяв 9 листопада залучити кредитні кошти для погашення боргу. Як тільки вони потраплять на рахунки НАК «Нафтогаз України», шепетівському газопостачальнику буде дана команда подати газ на котельні", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті Шепетівської міської ради.

Проте, газ не подали і батереї в помешканях шепетівчан досі холодні. Це підтверджує місцева жителька Марія Нестерчук. Каже, протести будуть продовжувати.

"Ми налаштовані рішуче - будемо протестувати допоки не розпочнуть опалювальний сезон", - розповідає жінка.

Наразі, ініціативна група поширює містом листівки з наступним змістом:

"Шановна громада! Шепетівчани! Тепла й досі нема! Місто на грані катастрофи! Життя та здоров'я тисяч шепетівчан під загрозою! Потрібна допомога та участь кожного! Не будь байдужим! Закликамо вас прийти на акцію протесту, що відбудеться в суботу 11 листопада 2017 року на автомобільній трасі розвилка Славута-Новоград-Волинський. Збір о 10-ій годині. Початок об 11-ій. Пам'ятамо, що без нашої масової підтримки місто замерзне".

Місцеве видання "День за  днем" пише, що вчора ак­ти­віс­ти над­ру­ку­ва­ли 1000 при­мір­ни­ків лис­ті­вок та роздавали їх на за­ліз­нично­му вок­за­лі, щоб мак­си­маль­но по­ши­ри­ти ін­форма­цію се­ред ше­пе­тів­чан.

"Як­що нас прий­де кіль­ка ти­сяч, ми змо­же­мо пов­ністю бло­ку­ва­ти рух ав­тотран­спор­ту, то­ді ше­пе­тів­чан по­чу­ють у вер­хах. Міс­то в ка­тас­тро­фіч­ній си­ту­ації, щод­ня стає гір­ше: лю­ди від ве­ли­ко­го до ма­лень­ко­го хво­рі­ють, ко­мусь до­ве­деть­ся вліт­ку ро­би­ти ре­монт, бо цві­туть сті­ни в хо­лод­них квар­ти­рах, а та­кож ба­га­то пла­ти­ти за елек­тро­енер­гію" - заз­на­чив Іл­ля Хмиз для "День за днем".

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую