ye-logo.v1.2
27 Березня, 2019

У Хмельницькому на полігоні встановлюють обладнання для дегазації сміттєзвалища

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 678
Тривають роботи зі встановлення комплексної інженерної споруди для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу
Тривають роботи зі встановлення комплексної інженерної споруди для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу . Фото: khm.gov.ua

Це допоможе мінімізувати ймовірність виникнення пожеж на полігоні та виробляти електроенергію.

В обласному центрі тривають роботи зі встановлення комплексної інженерної споруди для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу на полігоні побутових відходів. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.

У конкурсі на дегазацію, який відбувся ще в червні цього року, перемогла компанія «Біогаз Енерджі».

«Підприємство сплачуватиме 13% з продажу електроенергії, виробленої внаслідок спалювання вилученого біогазу. Ці кошти надходитимуть на рахунок «Спецкомунтрансу» й будуть використовуватись виключно на роботи, пов’язані з потребами полігону твердих побутових відходів. Орієнтовно це становитиме 2-2,5 мільйони гривень на рік. До кінця року планується запуск роботи.

Заступник міського голови Володимир Гончарук на своїй сторінці у Фейсбук написав: «Поступово, але рухаємось на шляху мінімізації впливу полігону на навколишнє довкілля. Після встановлення ваг на в’їзді, проведеної морфології сміття, в активній стадії роботи з дегазації полігону».

До речі, екологи бояться Грибовицької трагедії у Хмельницькому і вимагають закрити сміттєзвалище.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу