ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Перше посвідчення водія видаватимуть лише на 2 роки

Суспільство 1425
В Україні нові правила отримання водійського посвідчення
В Україні нові правила отримання водійського посвідчення. Фото: 24tv.ua

Посвідчення можна буде обміняти на постійне.

Відтепер, перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься на 2 роки. Про це повідомляють у прес-службі сервісного центру МВС України.

"Посвідчення можна буде обміняти на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень не було - громадянин обмінює на постійне посвідчення водія", - йдеться у повідомлені.

Додають, якщо ж такі порушення були — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС. Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.

"Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки", - розповідають у сервісному центрі.

Обмеженим правом керування транспортним засобом для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую