ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

«Відповідальні батьки»: у Хмельницькому проведуть тренінг про безпеку дорожнього руху для дітей

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1381
Батькам розкажуть як навчити свою дитину правилам безпеки дорожнього руху
Батькам розкажуть як навчити свою дитину правилам безпеки дорожнього руху. Фото: dity.ogo.ua

Школярам 1-3 класів передадуть 600 світло-відбиваючих жилетів.

У четвер, 30 листопада, у Хмельницькому стартує тренінг “Відповідальні батьки”. Як повідомляють організатори, на зустрічах говоритимуть про безпеку дорожнього руху для дітей. Окрім того, в рамках програми, хмельницьким школярам передадуть 600 світло-відбиваючих жилетів.

В обласному центрі проводить тренінги Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді “Traffic Challenge” спільно з Соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить!» (Хмельницький).

«Освітній проект “Відповідальні батьки” розроблений для майбутніх та молодих батьків і піднімає, зокрема, такі питання: як вберегти дитину від ДТП, як правильно надати невідкладну допомогу дітям будь-якого віку у разі аварії, як навчити дитину правильно поводитись на дорозі, як використовувати дитячі крісла в автомобілях, які найнебезпечніші ризики керування для вагітних, які психологічні пастки готує дорога для дітей, батьків тощо», - зазначають організатори.

Тренінги покликані, зокрема, змінити цю жахливу статистику смертності у ДТП в Україні. Адже батьки є прикладом для дітей та мають в першу чергу демонструвати правильну модель поведінки на дорозі

У Хмельницькому відбудеться чотири тренінга “Відповідальні батьки”. Тривалість одного тренінгу 3,5 год. Вартість – безкоштовно, за попередньої реєстрації тут.

1. 29 листопада о 12:00. Адреса: вул. Кам’янецька 94/2.
2. 29 листопада о 16:00. Адреса: вул. Свободи 2/1.
3. 30 листопада о 10:00 (перший тренінг). Адреса: Гімназія №1, вул. Подільська, 111.
4. 30 листопада - 17:00 (другий тренінг). Адреса: вул. Соборна, 1.

Більше про події у Хмельницькому та області шукайте у рубриці Афіша сайту "Є".

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую