ye-logo.v1.2
21 Березня, 2019

На правах реклами ПриватБанк кредитує подолян: до 50 тисяч грн готівкою, до 2 млн - на іпотеку, до 20 млн грн - для бізнесу

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1055
Юрій Браніцький розповів про нові програми ПриватБанку.
Юрій Браніцький розповів про нові програми ПриватБанку.. Фото: автора

Доступні кредити на житло, автівки, готівкові кредити на будь-які потреби, підтримка бізнесу – нові програми ПриватБанку.

Надання «швидких кредитів» для фізичних, оновлені програми «Авто в кредит» та «Житло в кредит», програми підтримки бізнесу. Про це на прес-конфенції для журналістів на тему: «Кредити для подолян: унікальні умови, прозорі розрахунки» розповів директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький.

Юрій Браніцький на прес-конференції для журналістів розповів про нові програми ПриватБанку.

Як зазначив, Юрій Браніцький, ПриватБанк намагається допомогти мешканцям області у вирішенні життєвих ситуацій, коли терміново потрібні гроші, а часу на оформлення документів та пошук поручителів немає. Для цього сервіс "Оплата частинами" став доступним у вигляді готівкового кредиту під назвою “Швидкий кредит”. Тепер клієнти ПриватБанку можуть без застави взяти позику на будь-які потреби всього за 15 хвилин на прозорих умовах. При цьому ставка по даному кредиту становить 2, 9 %.

"Таким чином, ми відкрили для наших клієнтів ще одну кредитну послугу - кредит готівкою на ті потреби, які неможливо оплатити в магазині", - зазначив Юрій Браніцький.

До того ж, в Приват 24, в закладці “Швидкий крeдит” клієнт може самостійно оформити кредит готівкою. Така позика - це отримання бажаної суми коштів в онлайн-режимі. Разом з тим, оформити “Швидкий кредит” можна і у відділені. "Швидкий кредит" - це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту “Оплата частинами” на будь-яку картку клієнта. Сума кредитування розділяється на термін оформлення кредиту та сплачується регулярними платежами щомісячно.

"Зауважу, що зарахування суми "Швидкого кредиту" можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплативши додаткових комісій за зняття", - зазначає Юрій Браніцький.

Із запровадження безвізового режиму із країнами ЄС клієнти почали більше подорожувати. Врахувавши цей факт, при купівлі квитків на суму від 1000 грн на чекауті bilet.pb.ua стало можливим оформлення "миттєвої розстрочки". Сума кредиту розбивається на строк у 10 місяців. Тобто купуєш квитки сьогодні, а оплачуєш поступово.

На фінансову допомогу з боку ПриватБанку можна розраховувати й обираючи квартиру чи автомобіль.
Житлове питання завжди стоїть гостро для тих, у кого немає власної квартири. Адже ціни на оренду нерухомості зашкалюють, а покупка квартири чи будинку надто дорога. Тому все більше людей обирають купувати житло в кредит, виплачуючи гроші за власний дім, аніж платити за оренду чужого помешкання. Тож для клієнтів, які відважилися купувати квартиру, банк підготував вигідні умови за програмою “Житло в кредит”.

Програма кредитування передбачає найвигідніші відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку. Відсоткова ставка для житла на первинному ринку становить 17,9%, а на вторинному - 19,9 %. (Раніше ставка по вторинному ринку була 22,9 %)

Мінімальна сума кредитування в обох випадках становить 100 тисяч гривень та може сягати мільйона для вторинного житла, і двох мільйонів - для первинної нерухомості. Кредит можна взяти на термін до 20 років із початковим мінімальним внеском у 25 %.

Стосовно купівлі автомобілів, то їх придбання в кредит також стало доступнішим. ПриватБанк пропонує клієнтам на вигідних умовах купити як нове, так і вживане авто.

"Головна наша перевага - клієнт сам вибирає авто, яке хоче: чи нове з салону, чи вживане з авторинку тощо. Відсоткова ставка за кредитом становить 18 % річних замість 21% для нових автівок та 23,9 % замість 28% для вживаних", - розповідає директор регіонального управління ПриватБанку.

Юрій Браніцький розповів й про програми кредитування для малого та середнього бізнесу “Країна успішного бізнесу”.

Мета цієї програми – фінансово підтримати працюючих підприємців і тих, хто мріє відкрити власну справу, надати практичні інструменти для розвитку бізнесу, а отже, відновити економіку та створити нові робочі місця.

Зокрема, говорили на прес-конференції про нову, адаптовану під потреби клієнтів агробізнесу, програму кредитування “АгроКУБ”. Для клієнтів агросфери діють особливі умови кредитування, що дозволяють максимально забезпечити фінансування потреб представників агробізнесу.

Також, завдяки спеціальній кредитній лінії «Агросезон» наші сільгоспвиробники мають можливість придбати сільськогосподарську техніку та комплектуючі, сільськогосподарське обладнання, пальне, закупити насіння, добрива. Сума фінансування - до 20 млн грн, а графік погашення адаптований до сільськогосподарського циклу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео