clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Майже два мільйони гривень з міського бюджету витратять на ідеї хмельничан

Майже два мільйони гривень з міського бюджету витратять на ідеї хмельничан

Майже два мільйони гривень з міського бюджету витратять на ідеї хмельничан. Фото: khmelnitsky.pb.org.ua

У наступному році за кошти міського бюджету реалізують понад 20 проектів хмельничан.

Проект «Бюджет участі» у Хмельницькому проводиться вдруге. І цього року місцева влада виділила вже не один, а два мільйони гривень на реалізацію кращих проектів та пропозицій городян у напрямку розвитку міста. І 25 листопада 2017 року голосування за ці проекти завершилось.

Тепер ті з них, які набрали найбільшу кулькість голосів від мешканців Хмельницького, реалізують за кошти міського бюджету. 

За результатами голосування, переможцями стали 21 з 70 поданих проектів.

Найбільше, 20 проектів, хмельничани підтримали проекти у категорії «Освіта». Це спортивні майданчики у школах та ігрові – у дитячих садочках. Також сучасні кабінети фізики, працетерапії і навіть кабінет комфорту.

Відтак у 2018 році на ігрових майданчиках дошкільного навчального закладу №32 «Росинка» встановлять дитячі павільйони. І дітки щодня зможуть гуляти і гратися на свіжому повітрі не залежно від погодніх умов. 
Бюджет - 98 150 гривень. Проголосувало - 922 осіб.

А у музичній залі дошкільного навчального закладу (ДНЗ) №32 створять осередок музично-патріотичного та естетичного виховання дітей. Проектом передбачається оснащення музичної зали аудіо-та мультимедійною апаратурою, меблями, національно-ігровою атрибутикою, костюмами для проведення занять, творчих вечорів з дітьми та батьками.
Бюджет — 100 000 гривень. Проголосувало - 990 осіб.

У дворі Хмельницького колегіуму ім.В. Козубняка створять спортивний багатофункціональний вуличний майданчик. Проект передбачає будівництво у дворі колегіуму комплексного спортивного майданчику, який буде складатися з міні-футбольного та баскетбольного полів зі штучним покриттям, майданчика з вуличними тренажерами, майданчика для катка узимку, якими зможуть користуватися у вихідні дні, канікули, святкові дні, увечері після роботи та уроків усі мешканці міста. Доступ до майданчиків буде вільним.
Бюджет — 100 000 гривень. Проголосувало - 1571 осіб.

Відкриють спортивний майданчик для дітей дошкільного віку й у ДНЗ №50 “Лелеченька”. Проект передбачає створення спортивного майданчика для прогулянок дітей, спортивно-фізкультурного дозвілля та занять з фізичної культури на свіжому повітрі.
Бюджет — 100 000 гривень. Проголосувало — 783 осіб.

Дошкільний навчальний заклад №20 отримає кошти на облаштування дитячих майданчиків пісочницями. 
Бюджет — 99 480. Проголосувало — 813 осіб. 

Оновлять спортивний майданчик й у Хмельницькому ліцеї №17. Проектом передбачено ремонт асфальтового покриття на спортивному майданчику та встановлення лав для сидіння навколо нього. Бюджет — 100 000 гривень. Проголосувало — 757 осіб.

Ще одна сучасна спортивна зала у наступному році з’явится у ДНЗ №32. Проект передбачає придбання та встановлення нестандартного фізкультурного обладнання у спортивній залі. Бюджет — 100 000 гривень. Проголосувало - 994 осіб.

Також для спеціалізованої ЗОШ №8 відкриють сучасний клас. Проект передбачає оснащення кабінету англійської мови - мультимедійним обладнанням та ремонт підлоги.
Бюджет — 96 000 гривень. Проголосувало — 839 осіб.

На спортивно-ігрове обладнання для фізичного розвитку дітей виділять кошти і для дошкільного навчального закладу №50. Там планують закупити спортивне обладнання.
Бюджет — 97 168 гривень. Проголосувало 783 осіб.

Приклади схожих рішень у категорії «Освіта». Фото: з архіву

У навчально-виховному об'єднанні (НВО) №5 ім. С. Єфремова  у 2018 році створять комп’ютерну мережу. Проект передбачає придбання телекомунікаційного обладнання для комп'ютерної мережі школи.
Бюджет — 99 877 гривень. Проголосувало -855 осіб.

Для цього ж НВО придбають інтерактивні мультимедійні засоби. Проект, як зазначають автори, дасть можливість учням навчатись з використанням аудіовізуальних засобів обробки інформації, суттєво збільшить можливість педагогів, оптимізує освітній процес, а тому значно підвищать ефективність навчання.
Бюджет — 65 566 гривень. Проголосувало — 884 осіб.

Також у Хмельницькому для дітей з особливими освітніми потребами створять кабінет лікувальної фізкультури. Проект передбачає комплектування шкільної кімнати обладнанням для проведення занять з лікувальної фізичної культури під керівництвом підготовленого фахівця з фізичної реабілітації. Створять такий кабінет для 34 школярів спеціалізованої ЗОШ №8.
Бюджет — 99 841 гривень. Проголосувало — 843 осіб.

У спеціалізованій ЗОШ № 8 для дітей з особливими освітніми потребами у наступному році планують створити також кабінет працетерапії. Проект передбачає комлектування кабінету трудового навчання обладнанням та устаткуванням для проведення повноцінних занять з трудового навчання та творчості для всіх школярів, в тому числі і для школярів з особливими освітніми потребами.
Бюджет — 99 729 гривень. Проголосувало - 836 осіб.

Кошти виділять і на використання SMART технологій та засобів в інклюзивній освіті. Даний проект розхрахований на учнів, які навчаються в інклюзивних класах, зокрема, на дітей з особливими потребами та їхніх однокласників. Такі проекти реалізують ЗОШ №8 та у ЗОШ №15.
Бюджет — 97 988 гривень. Проголосувало — 837 осіб.

Гроші дадуть і для створення умов для розвитку, навчання дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі дітей-інвалідів в дошкільному навчальному закладі №43. Проектом передбачається створити навчально-матеріальну базу для організації навчально-виховної, корекційно-розвиткової та лікувально-профілактичної роботи у інклюзивних групах, а також створення належних умов утримання вихованців. 
Бюджет — 99 776 гривень. Проголосувало — 770 осіб.

Для спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Хмельницького встановлять скриньку школяра. Кожен учень матиме іменну шафку, у якій матиме змогу зберігати підручники, додаткову літературу, змінне взуття та спортивний одяг.
Бюджет — 99 240 гривень. Проголосувало — 839 осіб.

У спеціалізованій ЗОШ №6 відсутня охорона. Тому, з міського бюджету на покращення безпеки навчально-виховного закладу також виділять гроші.
Бюджет — 96 175 гривень. Проголосувало — 756 осіб.

Виділять кошти й на сучасний кабінет фізики для спеціалізованої середньої ЗОШ №1.
Бюджет — 91 730 гривень. Проголосувало 778 осіб.

Спеціалізована середня ЗОШ І - ІІІ ступенів №6 отримає кошти на "кабінет комфорту". Гроші витратять на поточний ремонт приміщення.
Бюджет — 66 348 гривень. Проголосувало - 753 осіб.

До того ж, для спеціалізованої середньої ЗОШ І - ІІІ ступенів №6 видялять гроші на озеленення території навчального закладу.
Бюджет — 99 800 гривень. Проголосувало — 758 осіб.

Ще один проект переміг у категорії «Житлово-комунальне господарство».

Ідеєю проекту є створення безпечної зони відпочинку з огорожею та встановлення соціального контейнеру вжитого одягу біля багатоповерхового будинку. Реалізація проекту передбачає створення Інвестиційної Лабораторії міста для вивчення проблем громади в інших мікрорайонах.
Бюджет — 58 434 осіб. Проголосувало - 948 осіб.

Загалом у голосуванні взяли участь 10 930 хмельничан, які віддали 30 787 голосів. А бюджет проектів-переможців склав 1 965 302 гривень.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30