ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

На Хмельниччині спорудили три фотозони «Я люблю…»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2445
У Хмельницькому теж є своя фотозоно
У Хмельницькому теж є своя фотозоно. Фото: з архіву

Є вони в обласному центрі, Кам’янці та Нетішині.

У Хмельницькій області встановили три конструкції «Я люблю…», де після трьох крапок вказана назва міста. Є вони у Кам’янці-Подільському, Хмельницькому та Нетішині. Розташовуються фотозони у центральних частинах цих міст.

Найпершою з’явилась «Я люблю Кам'янець-Подільський». Як розповідає заступник міського голови Сергій Бабій, встановили конструкцію у Старому місті.

«Вона вже кілька років там. Наша фотозона одна із перших, потім їх почали споруджувати по всій Україні. «Я люблю Кам'янець-Подільський» кілька разів побили. Спочатку її виготовили у м’якій формі, потім у жорсткішій. Просто місто у нас туристичне», - додає Сергій Віталійович.

Уже 22 листопада цього року встановили «Я люблю Хмельницький», біля центрального універмагу, на вулиці Проскурівській. Відомо, що на цю конструкцію витратили близько 45 тисяч гривень. Про неї міcтяни ще весною просили міську владу у петиції. Проте встановлення викликало суперечливі міркування з боку громадськості через обране місце розташування.

Фото: надав Сергій Бабій

У перший день зими з’явилась фотозона «Я люблю Netishyn». Як повідомляє виконавчий комітет Нетішинської міської ради на сторінці у Фейсбуці, з’явився вона біля житлового комплексу "Панорама", на вулиці Варшавській.

Фото: із Фейсбук-сторінки Виконавчого комітету Нетішинської міської ради

«Вже традиційний для багатьох міст України напис з'явився і в Нетішині. За ініціативи та за кошти громадської організації "Новий Нетішин" виготовлено знак "Я люблю Netishyn". 1 грудня працівники комунального підприємства "Благоустрій" завершили облаштування креативного об'єкту. Відтепер мешканці міста та туристи можуть залишити приємні спогади про Нетішин і за допомогою гарних фото, зроблених біля об'ємної фотозони», - йдеться у повідомлені.

Читайте також: Фотозона «Я люблю Хмельницький»: 45 тисяч гривень і «не той» антураж
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас