ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

Дилер фірми, яка належить матері нардепа, виграв тендер, а потім… програв його

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2354
Черкащани, хоч і запропонували дорожчий на 1 650 гривень дорожчий автобус, але він відподіває вимогам замовника і, в разі заключення угоди, має бути поставлений до кінця 2017 року
Черкащани, хоч і запропонували дорожчий на 1 650 гривень дорожчий автобус, але він відподіває вимогам замовника і, в разі заключення угоди, має бути поставлений до кінця 2017 року. Фото: з тендернох пропозиції Автограду-2007

Відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради придбає шкільний автобус в черкаського підприємства.

У Летичеві провели аукціон на придбання автобусу для перевезення школярів. Участь у ньому взяли чотири фірми, а переможцем, спочатку, визнали ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг». Утім, згодом, тендерний комітет скасував результати та оголосив нового переможця.

Найнижчу ціну запропонувала столична фірма «Інтер Авто-Трейдинг» - 1 мільйон 696 тисяч 300 гривень за автобус. І саме цю фірму оголосили переможцям, оскільки вона запропонувала найменшу ціну. Утім, з таким рішенням не погодився інший учасник – ТОВ «Автоград-2007» з Черкас. У системі публічних закупівель «Рrozorrо» черкащани звернулися до замовника переглянути результати, інакше вони оскаржуватимуть рішення в Антимонопольному комітеті. Виявляється, що «Інтер Авто-Трейдинг» запропонував автобус «Еталон А08116Ш», в якому, за твердженням скаржника, 26 місць для пасажирів, для супроводжуючих осіб - 3 та одне місце для водія. Тоді як замовник оголосив намір придбати автобус, в якому не менше 28 місць для сидіння школярів, крім сидіння для супроводжуючої особи та водія.

Витяги з протоколу тендерного комітету.

І… 5 грудня на засіданні тендерного комітету пропозицію «Інтер Авто-Трейдинг» визнали такою, що не відповідає тендерній документації. А тому новим переможцем став ТОВ «Автоград-2007», який запропонував автобус «Ataman D093S2» вартістю 1 мільйон 697 тисяч 950 гривень.

«Інтер Авто-Трейдинг» є дилером «Авто-Холдінгу» та зареєстрована на Андрія Шпака. А ось серед засновників ТОВ «ВО «Авто-Холдінг» є Лариса Святаш , яка, за даними сайту «Наші гроші», є мамою Дмитра Святаша, екс-регіонала та нинішнього народного депутата України від партії «Відродження» (франкцію якої в парламенті очолює нардеп від Хмельниччини Віктор Бондар). Із липня 2015 року по 28 жовтня 2017 року, заданими порталу «Zакупівлі 2.0» ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг» виграло 86 тендерів на суму понад 184 мільйони гривень. На Хмельниччині – чотири тендери. Всі вони відбулися в 2016 році. Продали чотири автобуси в Ізяславський район – в середньому за 1 мільйон 415 тисяч гривень, один – у Віньковецький за 1,37 мільйона гривень.

Ну, а переможець, угоду з яким ще не уклали, «Автоград-2007» - належить черкащанину Дмитру Майданику. За два останні роки ця фірма виграла 51 тендер на суму понад 113 мільйонів гривень. Жодного з них на Хмельниччині.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео