ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами І календар, і записничок, і потрібний магнітик

Суспільство 3733

Кожен з нас, мабуть, пам’ятає, як у бабусі на стіні висів календар – щодень, відриваючи аркуш за аркушем, уся родина читала на звороті цікаву інформацію. Одразу бачили, яке сьогодні число, яке свято, коли зійшло сонце...

 Але життя йде вперед, змінюється, звичні речі вдосконалюються. Нині в продажу багато календарів на різні смаки: плакатні, перекидні, настінні та настільні, товсті й тонкі, з інформацією та просто з картинками... Серед цього розмаїття – календар, який ще й можна використовувати як записничок. І, що цікаво, для нього не потрібно шукати місце на стіні чи в шухляді стола. Його можна просто повісити... на холодильник як магнітик. Завдяки магнітній стрічці він із легкістю кріпиться на будь-які металеві поверхні.

Якщо говорити про переваги, то окрім того, що ви матимете перед очима інформацію про кожен день, на кожній сторінці на окремому кольоровому аркушику, який має спеціальні лінії відриву, зможете робити нотатки, залишати записки рідним. Нагадування, до речі, можна писати й у графках біля кожної дати. «Календар на холодильник (з магнітом)» особливий ще й тим, що в ньому зазначено не лише державні та професійні свята, але й релігійні для людей різних конфесій – православні, католицькі, мусульманські, іудейські, буддійські та індуїстські, язичницькі, слов’янські. Адже досить часто трапляється так, що в одній сім’ї мешкають представники різних віросповідань. Або ж вам захочеться зробити приємність знайомому, колезі, родичу. Приводів для привітання довго шукати не доведеться, оскільки лише Нових років у календарі цілих дванадцять!

У календарі на магніту, який крипіться на будь-яку металеву поверхню, є інформація на кожен день. Фото: family.ye.ua

На сторінках «Календаря на холодильник (з магнітом)» кожен знайде для себе корисну інформацію та різні підказки: тим, хто стежить за своїм здоров’ям, стануть у нагоді рецепти для профілактики та лікування багатьох недуг; хто полюбляє частувати рідних смачними стравами – цікаві та перевірені кулінарні рецепти; хто захоплюється садівництвом та городництвом – посівний календар.

Фото: family.ye.ua

Крім того, місячний, сонячний, вічний, іменний календарі, астропрогнози на 2018 рік, схід/захід Сонця й Місяця тощо. Ви завжди знатимете, коли переводити стрілки годинника, а коли – вшанувати родичів, в який день у світі відзначають Свято танцю, а в який – День щастя.

Якщо ви вирішили приготувати страву за рецептом із календаря, а в холодильнику не знайшлося необхідних продуктів, упорядники склали їхній список, щоб полегшити похід за покупками. Достатньо лише відірвати папірець під рецептом і взяти його із собою у магазин. І не забудьте переглянути корисні таблиці наприкінці календаря, адже в них зібрано та систематизовано стільки різних порад та підказок, що ви неодноразово повертатиметеся до них протягом року.

У календарі є й різноманітні рецепти. Фото: family.ye.ua

Якщо ж ви консервативні й плануєте використовувати календар «на старий лад», можете сміливо вішати його на цвяшок, така можливість теж передбачена. До того ж ви самі вирішуватимете, бути йому відривним чи перекидним.

Замовити календар можна на сайті: family.ye.ua або за телефоном 067-381-58-50. Чим раніше замовите, тим раніше отримаєте.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую