ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

На Хмельниччині шість підприємств переробляють відходи

Суспільство 1759
Пляшки доставляють на підприємство спресованими
Пляшки доставляють на підприємство спресованими. Фото: uk.wikipedia.org

ПЕТпляшки переробляють у Городку.

Як повідомив начальник управління ЖКГ Хмельницької ОДА Сергій Дашковський, по області шість підприємстві займаються переробкою твердих побутових відходів. Одне із них, ТОВ «Оболонь Oil», із ПЕТпляшок виробляє паливо.

«Ми вибрали підприємства по області, які займаються переробкою відходів, їх виявилося не багато, всього шість. Подумали над тим, як збільшити обсяги їх роботи і як облдержадміністрації може у цьому допомогти. Побачили, що у Городку працює підприємство, яке переробляє ПЕТпляшку у дизпаливо. Вони зробили невеличку установку, але то виробництво в перспективі можна розширити до заводу», - зазначив Сергій Михайлович.

За його словами, наразі мають кредитора, який на вигідних умовах може позичити кошти під будівництво повноцінного заводу. Проте керівник підприємства каже, що не потребує кредитів, оскільки своє підприємство поступово розширює із власного ресурсу.

«У нас є дослідно-експериментальна установка, маємо всі дозвільні документи на неї. Також є результати аналізів, які засвідчують якість виробленого пального. Працюємо приблизно із 12 організаціями, з ними уклали договори на утилізацію промислових відходів. Переробляємо і полімерні відходи, не тільки ПЕТпляшки. Кредиторів не шукаємо, бо поступово розвиваємось своїми силами», - розповів директор ТОВ «Оболонь Oil» Костянтин Малецький.

Керівник додав, що кілька років тому виготовили проектно-кошторисну документацію на будівництво повноцінного заводу. Обійдеться він близько 10 мільйонів гривень.

Читайте також: У Хмельницькому досі шукають інвестора, який збудує сміттєпереробний завод
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую