ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У Хмельницькому оголосили тендер на підготовку документів для будівництва сміттєпереробного заводу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1285

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Техніко-економічне обґрунтування має визначити усі аспекти будівництва і функціонування майбутнього комплексу.

Ще 17 січня у Хмельницькому оголосили тендер на виготовлення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва сміттєпереробного комплексу. У бюджеті міста на це уже передбачили 500 тисяч гривень.

Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, документ має визначити усі аспекти будівництва та функціонування майбутнього комплексу. Після виготовлення ТЕО можна буде замовляти проектно-кошторисну документацію.

«До того, як оголосити тендер, ми поставили вагу на сміттєзвалищі, знаємо, що у нас до 100 тисяч тонн відходів в рік. Посезонно вивчали морфологію сміття. Для земельних ділянок, які розглядаємо під будівництво, замовили оцінку впливу на навколишнє середовище», - зазначив Олександр Сергійович.

За його словами, упродовж 70 днів прийматимуть пропозиції від охочих виготовити ТЕО. Впродовж місяця визначать переможця. До 25 квітня плануємо заключити договір з переможцем і до 10 липня ТЕО має бути готове. Тоді реально замовляти проектно-кошторисну документацію.

«Ми визначилися із концепцією комплексу – це механіко-біологічна переробка сміття до 100 тисяч тонн в рік. Завдяки ТЕО ми можемо побачити очікувані відходи від проекту, включаючи новий тариф на сміттєпереобку, порахуємо доходи від продажу вторинної сировини, попередній план земельної ділянки для комплексу та інше», - розповів помічник міського голови Микола Ваврищук/

Про те, скільки обійдеться будівництво комплексу, посадовці не говорять. Кажуть, орієнтовна сума стане відомою саме після виготовлення ТЕО. Далі планують працювати з іноземними кредитора та українськими державними банками.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео