ye-logo.v1.2

Виконком Хмельницької міської ради: нові правила розміщення вивісок і не тільки (запис ефіру)

Суспільство 3573

Сьогодні, 25 січня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міськради.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради на своєму черговому засідання розгляне 31 питання. Принаймні, таку кількість містив порядок денний, оприлюднений на сайті міськради.

Окрім вже звичних питань оренди приміщень, членам виконкому пропонують прийняти рішення про винесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо затвердження «Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2020 роки». У проекті цієї програми зазначено, що загальний обсяг фінансування її має становити майже 52 мільйони гривень. Це як бюджетні (міський та державний) гроші, так і благодійна допомога. Зокрема, для реалізації програми лише в цьому році необхідно понад 16 мільйонів гривень, з яких 5 мільйонів - надання грошової компенсації учасникам АТО за належні для отримання жилі приміщення. Ще понад 6 мільйонів - на безкоштовне харчування в школах та садочках дітей, батьки яких є учасниками неоголошеної війни. Якщо виконкоми погодить цю програму, то її має ще затвердити міська рада. Утім, навіть якщо і депутати її схвалять, то виконання програми залежатиме від наявності коштів.

Розглянуть члени виконавчого комітету і «Правила розміщення вивісок у місті Хмельницькому». Вони, цитуємо: «є обов’язковими до виконання всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та відомчої належності, а також фізичними особами-підприємцями, що встановлюють вивіски у м. Хмельницькому». У правилах прописано вимоги та порядок розміщення вивісок, а також...: «Вся інформація на вивісці здійснюється українською мовою». А також, як зазначено у правилах, текст вивіски не може містити мовних помилок. Щоправда, хто перевірятиме вивіски в місті на помилки – не прописано. Як власне і те, що буде з вивісками, в яких є помилки.

Отож, прямий ефір засідання виконкому 25 січня можна дивитися в прямому ефірі на сайті «Є», починаючи з 14.00. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую