ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

На Хмельниччині суддя, щоб отримати посвідчення учасника АТО, пішов працювати теслярем

Суспільство 2110
Фото: www.mil.gov.ua

На обох роботах чоловік отримував гроші.

Виконувач обов’язків голови одного з міськрайонних судів області для пришвидшення отримання посвідчення учасника АТО пішов працювати теслею у військову частину. Як повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк на сторінці у Фейсбуці, порушення виявили коли розслідували зловживання владою командуванням однієї з в/ч Хмельниччини.

«Чоловік, обіймаючи таку поважну посаду, відверто вирішив «а чом би і йому не отримати статус УБД?!». Тож на короткий період, дещо більше 2 місяців (з 18.08.2017 по 24.10.2017), вчинив порушення встановлених законом обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Власне, пішов працювати в одну із в/ч гарнізону на посаду тесляра, за що отримав понад 10 тисяч гривень винагороди за виконану роботу. При цьому, одразу ж на четвертий день на новій посаді вирушив на 2 місяці для виконання бойового завдання в зону АТО», - йдеться у дописі Олега Сенюка.

Окрім того, суддя отримав безпосередньо понад 85 тисяч гривень заробітку від Територіального управління Державної судової адміністрації України. Матеріали про факт скерували до поліції для складання адмінпротоколу. Сам протокол направили до Апеляційного суду Хмельницької області.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую