ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли на Хмельниччині запрацює Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів

Суспільство 2960
По області реєстр боржників аліментів запрацює у другому півріччі
По області реєстр боржників аліментів запрацює у другому півріччі. Фото: www.unn.com.ua

В обласному управлінні юстиції розповіли, коли чекати новацій.

У віторок, 6 лютого, Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів. У реєстрі можна по прізвищу, даті народження знайти людину, яка має борг по сплаті аліментів. Про це розповів міністр юстиції України Павло Петренко Укрінформу. Запрацюють такі реєстри і окремо по регіонах.

«Йде мова про те, щоб зробити такий реєстр по областях і знаходити відразу людину, - розповідає керівник обласного управління юстиції Віктор Худняк. - На Хмельниччині ми очікуємо новацій не раніше, ніж з другого півріччя. Хоча і в тому, що є Реєстрі боржників можна знайти людину по ідентифікаційному коду або прізвищі».

За словами Віктора Анатолійовича, у Єдиному реєстрі боржників немає розширеного пошуку. Але якщо ввести у стрічці пошуку прізвище чи ідентифікаційний код людини, - сайт видає результат. У виведеній на екран інформації є рішення суду про призначення аліментів, виконавця провадження, номер провадження і категорію провадження.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую