ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Новий автобусний маршрут Хмельницького: чи надовго?

Суспільство 3361 1
Із 13 лютого, скоріше за все, в Хмельницькому можна буде побачити новий автобусний маршрут №61
Із 13 лютого, скоріше за все, в Хмельницькому можна буде побачити новий автобусний маршрут №61. Фото: колаж автора

Вже з 13 лютого в місті хочуть запровадити ще один маршрут, який обслуговуватимуть великогабаритні автобуси.

Із проспекту Миру (колишнього кінотеатру «Сілістра») до «Катіону», найвирогідніше, із 13 лютого курсуватиме новий автобусний маршрут №61. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

За словами виконуючого обов'язки начальника управління танспорту та зв'язку Сергія Шепурева, автобус від «Сілістри» їхатиме проспектом Миру, Старокостянтинівським шосе, вулицями Шевченка, Подільською, Кам'янецькою та Львівським шосе. У зворотньому напрямку від «Катіону» - Тернопільською, Молодіжною, Інститутською, Кам'янецькою, Подільською, Шевченка, Старокостянтинівським шосе та проспектом Миру. Утім, чи надовго «затримається» маршрут №61?

«Ми укладемо угоду з тимчасовим перевізником на три місяці й, по суті, будемо вивчати пасажиропотік на цьому маршруті, - пояснює Сергій Валерійович. – Якщо буде достатня кількість пасажирів, тоді й внесемо зміни до схеми руху пасажирського транспорту міста. Але, щоб усі розуміли, в нашому місті є проблема з рентабельністю великогабаритних автобусів».

Планується, що на 61-му маршруті будуть працювати п'ять автобусів. Попередньо, угоду укладуть із ФОП Мішин, який обслуговує маршрути №№ 21,22. «Щоб нам бути на «плаву», необхідно, аби тариф був не чотири гривні, а шість, - каже Олександр Мішин. – Я не кажу про тариф, який буде приносити перевізниками якісь прибутки. Але на сьогодні, аби «втриматися», потрібно возити пасажирів по шість гривень».

Якщо 61-й приживеться, тоді оголосять конкурс серед перевізників, на якому й визначаться, хто працюватиме на даному маршруті.

Читайте також: Кому дісталися пасажирські перевезення Хмельницького (СПИСОК МАРШРУТІВ)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую