ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Погода на тиждень: не лютий, але зима

Суспільство 3793
У найближчі дні на Хмельниччині не очікують ні морозів, ні снігопадів
У найближчі дні на Хмельниччині не очікують ні морозів, ні снігопадів. Фото: з архіву

Що прогнозують синоптики на найближчі декілька днів.

Попри те, що на календарі лютий, який вважається морозним зимовим місяцем, цього тижня лютої зими не прогнозується. Принаймні, у цьому збігаються прогнози багатьох синоптиків.

За даними Українського гідрометцентру, цей тиждень буде відносно теплим та сухим. Так, 12-13 лютого на території Хмельниччини пануватиме «спокій» - без опадів та сильних морозів. Удень від мінус двох до нуля градусів. Похолодання може настати вночі 14 лютого – до мінус семи градусів. І вже вдень у середу можливий сніг. А вже у п’ятницю, 16 лютого, прогнозують до двох градусів вище нуля та сніг із дощем.

Схожий прогноз видає і ресурс «RP5». Відмінність – вранці 13 лютого до мінус шести та ще й туман. Тому відчуття будуть, наче на дворі усі вісім градусів нижче нуля. У четвер, 15 лютого, через вискоий атмосферний тиск сприйняття температурний показників буде ще більшим. Якщо на вулиці прогнозують мінус 1-2 градуси, то така температура сприйматиметься як мінус 5-7 градусів.

Нагадаємо, за довгостроковими прогнозами погоди, найлютіші морози в цьому місяці прогнозують після 20-го лютого. Ймовірно, що вночі буде до 22 градусів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую