ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд над секретарем Хмельницької міської ради: і знову на лікарняному

Суспільство 6139
Михайло Кривак, секретар Хмельницької міської ради, вдруге не прийв до суду через хворобу
Михайло Кривак, секретар Хмельницької міської ради, вдруге не прийв до суду через хворобу. Фото: з архіву

Сьогодні відбулося судове засідання у справі Михайла Кривака.

Секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак вже вдруге не з’явився на судове засідання. Його, нагадаємо, підозрюють у керуванні транспортнии засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Сьогодні, під час судового засідання в Хмельницькому міськрайонному суді, секретар суду заявила, що на адресу суду повернувся конверт про неотримання Криваком повістки. Утім, на засідання прийшов захисник Михайла Кривака. «Причина неявки в тому, що мій підзахисний перебуває на лікарняному», - заявив Михайло Осташ. Нагадаємо, 1 лютого Михайло Кривак також не прийшов до суду, оскільки був на лікарняному.

За словами Михайла Савовича, він лише минулого четверга дізнався про судове засідання і про те, що пан Кривак має бажання, аби той представляв його інтереси в суді. «Зауваживши, що він перебуває на лікарняному», - пояснив суду пан Осташ. Крім цього, захисник Кривака подав клопотання про те, щоб судове засідання перенесли, оскільки він не ознайомився зі справою.

Михайло Осташ, представлятиме інтереси Михайла Кривака в суді.

Отож, наступне засідання має відбутися наступного понеділка, 26 лютого.

Нагадаємо, Михайла Кривака 16 січня зупинили за кермом службого автомобіля. За версією поліції, він був у стані алкогольного сп’яніння. Секретаря Хмельгницької міської ради можуть притягнути до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 130 КУпАП та оштрафувати на 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую