ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Канікули відміняються: з понеділка усі навчальні заклади на Хмельниччині працюватимуть у звичному режимі

Маргарита ЧУБА Суспільство 1910
 З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти працюють у звичайному режимі
З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти працюють у звичайному режимі. Фото: pravda.lutsk.ua

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Міністерство освіти й науки України вирішило відновити роботу закладів освіти, в тому числі шкіл, садочків та вишів, з 5 березня. Відповідно, відновлюється і їх повноцінне газопостачання. Про це інформують на сайті Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з метою економії споживання газу, Міністерство енергетики та вугільної промисловості рекомендувало призупинили освітній процес в усіх навчальних закладах країни, зокрема й на Хмельниччині. 

"Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі", - повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

Таке рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України сьогодні, 3 березня 2018 року.

Беручи до уваги рішення Кризового комітету, Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти.

"Виняток становлять ті заклади освіти, які закрилися через причини, не пов’язані з газопостачанням.До прикладу, такою причиною може бути карантин або інші обставини", - йдеться у листі.

Водночас у повідомленні відомства зазначається, що безпосереднє рішення про відновлення навчання приймають місцеві органи самоврядування.

Повноцінне газопостачання закладів освіти відновлюється. Фото: mon.gov.ua

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що критичну ситуацію, що склалася з газопостачанням в останні дні, подолано.

"Складна ситуація, яка виникла через дії "Газпрому", завдяки злагодженим діям українців та влади, - подолана. Станом на ранок суботи ми маємо різке збільшення поставок газу з Польщі, Словаччини та Угорщини. Сьогодні ми маємо стабільну ситуацію з газопостачанням: маємо достатньо газу в сховищах, газ власного видобутку та імпорт", - написав Петро Олексійович.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую