ye-logo.v1.2

Понад 10 тисяч жителів області зареєструвалися на ЗНО

Суспільство 1153
По Україні, станом на 19 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 276 694 особи.
По Україні, станом на 19 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 276 694 особи.. Фото: dniprograd.org

Відсьогодні, регіональні центри оцінювання якості освіти не опрацьовуватимуть з’яви на проходження тестування.

Сьогодні, 19 березня завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Проте, регіональні центри оцінювання якості освіти і надалі продовжують опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 19 березня, однак лише ті, що були відправлені у встановлені терміни. Документи надіслані після 19 березня опрацьовуватися не будуть, повідомляє osvita.ua.

«Учасники ЗНО з Хмельницької області подавали документи до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Станом на 19 березня, для участі в ЗНО зареєстровано 10 тисяч 472 осіб. З них 5955 є випускниками шкіл, 337 – закінчили школу раніше, 1829 – випускники ПТУ, 2351 – випускники ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Чотири учасники виявили бажання проходити тестування російською мовою та один угорською», - каже директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля.

Головний освітянин області радить усім учасникам тестування активно готуватися до проходження ЗНО та проходити пробні тестування, адже часу залишилося обмаль.

Усі, хто вчасно пройшов реєстрацію, до 30 квітня отримає запрошення. Період проведення ЗНО заплановано з 22 травня до 13 червня:
22 травня – математика;
24 травня – українська мова та література;
29 травня – іспанська, французька та німецька мови;
1 червня – англійська мова;
4 червня – біологія;
6 червня – історія України;
8 червня – географія;
11 червня – фізика;
13 червня – хімія.
До 21 червня усі учасники ЗНО, які склали основну сесію, дізнаються свої результати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую