ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Підсумки дня: жахлива аварія та прапори з червоним кольором…

Суспільство 2711
Сесія Хмельницької облради, яка розпочалася 22 березня, завершилася 27 березня
Сесія Хмельницької облради, яка розпочалася 22 березня, завершилася 27 березня. Фото: з архіву

Якими були новини 27 березня.

Cьогодні – Міжнародний день театру. Але театральні новини 27 березня аж ніяк не були на «перших шпальтах» інформаційного простору Хмельниччини. Писали, як правило, про інше – і про скандальну сесію обласної ради, і жахливу аварію в Хмельницькому….

Мабуть, найбільше сьогодні новин було про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася в обласному центрі на проспекті Миру приблизно о 14.10. Зіткнулися автомобілі «Опель Астра» та «Лексус». Хто винен у цій аварій, має з’ясувати слідство. Та наслідки жахливі. Водій «Опеля» загинув, ще двоє людей отримали переломи.

До аварії ж увага медіа середовища була прикута до пленарного засідання Хмельницької обласної ради. Сесія «стартувала» ще 22 березня, але розглянути бодай одне питання депутатам не вдалося. Причина – заблокована трибуна. Зробили перерву до сьогодні. Знову зібралися і… рішення «Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Хмельницької області», яке стало якимось каменем спотикання для депутатів 22 березня, прийнято. Отже, на будівлі облради та її cтруктурних підрозділах поруч із державним прапором майорітиме і червоно-чорний стяг у дні пам’ятних дат, пов’язаних із визначиними подіями та постатями національно-визвольної боротьби.

На цьому тема «прапорів» не завершилася. Щоправда, тепер мова йде про інші – комуністичні. А саме діяльність цієї партії на Хмельниччині. На сесії пролунав депутатський запит до правоохоронців, аби ті надали відповідь щодо «діяльності антиукраїнські структури». Адже, як відомо, нещодавно в Хмельницькому пройшов пленум партії, яка заборонена законом про декомунізацію. Сайт «Є», після акції, що відбулася 26 березня під стінами макаронної фабрики, яку очолює головний комуніст області, сьогодні, 27 березня, отримав роз'яснення від юстиції. Виходить так, що комуністична партія наче заборонена, але її статус юридичної особи не зупинений. Причина – ще йдуть судові процеси комуністів із Мін'юстом.

А ще рибалкам повідомили, де на Хмельниччині діятиме заборона ловити рибу з 1 квітня (починається нерест), а любителям футболу – «Поділля» свій матч 31 березня зіграє не в Хмельницькому, а в Івано-Франківську. Натомість «Агробізнес» у цей день гратиме в Волочиську, як і планувалося.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую