ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

У День Проводів і протягом тижня: Як і коли додатково хмельничан возитимуть на кладовища

Ангеліна Мовчан Суспільство 1348
До кладовищ у День Проводів, курсуватимуть додаткові маршрутні автобуси.
До кладовищ у День Проводів, курсуватимуть додаткові маршрутні автобуси. . Фото: автора

У святкові і поминальні дні чимало людей відвідують за традицією кладовища.

До кладовищ, що у мікрорайонах Ракове та Гречани, 8 квітня дістатися буде простіше, ніж зазвичай. У міській раді кажуть, у Гречани до кладовища будуть курсувати два додаткові автобуси. До кладовища, що у мікрорайоні Ракове курсуватимуть усі маршрутні автобуси, які їдуть у тому напрямку.

«У день Проводів за католицьким календарем, 8 квітня, з 08:00 до 17:00 будуть курсувати 2 додаткових автобуси класу «І» сполученням «Катіон – станція Гречани», вулицями Західно-Окружною та Волочиською», – повідомляють у міській раді.

Що ж стосується наступної неділі, 15 квітня, коли день Проводів буде у православних християн, то у міській раді запевняють – автобуси курсуватимуть за тим самим графіком, що й цієї неділі, щоб усі бажаючі могли без проблем відвідати могили рідних і близьких.

«Маршрут №32 курсуватиме до кладовища протягом усього тижня, починаючи від 8 до 15 квітня. А у поминальні дні до кладовища у мікрорайоні Ракове будуть курсувати «маршрутки», – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Розглядали транспортники також і можливість направити на кладовища великогабаритні автобуси, щоб більше людей вмістилося, але зізнаються, дорога там не придатна для такого транспорту, тому питання так і залишилося невирішеним.
 

Читайте також: Публічну безпеку під час святкування Великодня по області охоронятимуть понад 700 поліцейських

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую