ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підсумки дня: червоно-чорний Хмельницький, депутати-перебіжчики та справи армійські

Суспільство 1631
Чи не головними ньюсмейкерами дня стали депутати Хмельницької міської ради
Чи не головними ньюсмейкерами дня стали депутати Хмельницької міської ради. Фото: Артема Баландіна

Яким було 11 квітня, що минає.

Сьогоднішній день став насиченим на різні новини, які заполонили інформаційний простір Хмельниччині. І, мабуть, найбільше говорили та писали про сесію Хмельницької міськради. Ще б пак, депутати менше, ніж за чотири години, розглянули приблизно 120 питань. Витративши, в середньому, по дві хвилини на кожне.

Отож, про сесію, яку сайт «Є» транслював у прямому ефірі. Щойно вона розпочалася, як міський голова Хмельницького Олександр Симчишин поінформував усіх про зміни в депутатських фракціях. Четверо вже екс-представників «Самопомочі» стали членами фракції «Батьківщини», яка ще й отримали нового голову. Ще два депутати пішли із «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Ігор Ялоха поповнив лави «біло-сердечних», а Ірина Ковальчук поки що позафракційна.

Без галасу та скандалів, на відміну від обласної ради, прийняли рішення про червоно-чорні прапори в місті. Тепер їх підійматимуть разом із державним 11 днів на рік.

А зі збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату на строкову військову службу до армії відправили перших 98 призовників. Всього д під час весняного призову із Хмельниччини до війська мають піти служити 705 чоловіків, віком від 20 років.

Оприлюднили й дату, коли в Кам’янці-Подільському поховають сержанта 80-ї бригади Едуарда Слободяна, який загинув в бою в районі села Цвітні Піски Луганської області ще 5 вересня 2014 року.

Проаналізував сайт «Є» і декларацію чергового нардепа від Хмельниччини. Цього разу – Володимира Мельниченка. Залишився ще один – Олександр Герега, про статки якого ми також поінформуємо.

Поцікавилися й тим, як просувається справа вбивства відомого бізнесмена та депутата облради Адама Яхієва, якого вбили сім років тому в Кам’янець-Подільському районі. І… ні вбивцю, ні замовника не знайдено. Хоча слідство, як переконують у поліції, триває.

Ну і про «легкі» новини. У Хмельницькому запрацювала вже третя школа волонтерів. Сорок юних хмельничан вирішили спробувати себе у ролі добровільних помічників. Місяць вони опановуватимуть навички волонтерства, а потім зможуть презентувати власні проекти.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую