ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

У Хмельницьких школах хочуть встановити компостери для переробки харчових відходів

Ангеліна Мовчан Суспільство 1163
Які із Хмельницькийх шкіл візьмуть участь у проекті, стане відомо після 24 квітня
Які із Хмельницькийх шкіл візьмуть участь у проекті, стане відомо після 24 квітня. Фото: Укрінформ-UATV

Конкурс на участь в екологічно-освітньому проекті «Компола» оголосили у Міносвіти.

10 квітня Мінприроди разом із МОН починають збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола», повідомляє Урядовий портал. У 200 закладах України, які відберуть за результатами конкурсу, встановлять компостери для переробки харчових відходів. Він добре підійде для утилізації залишків їжі та інших побічних продуктів шкільних їдалень.

Основна мета проекту – дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання.

У Хмельницькому міському департаменті освіти кажуть, школи міста також активно подають заявки до участі у конкурсі, адже це дуже потрібні проекти як для виховання культури споживання в учнів, так і для процесу виховання.

Школи відбиратимуть лише за двома критеріями: мотивація, яку буде продемонстровано в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам.

Для участі заклад має заповнити гугл-форму за посиланням: https://goo.gl/SUFECK

Усі школи, що візьмуть участь у проекті, пройдуть навчально-практичний семінар та отримають інформаційні матеріали про компостування.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зазначила, що проект «Компола» ідеально підходить для розвитку екологічної грамотності в школярів, що передбачено реформою «Нова українська школа».

«Однією з 10 ключових компетентностей, якою має оволодіти випускник нової школи, є «екологічна грамотність і здорове життя». Зараз школа не дає нашим дітям таких знань та навичок. Натомість ми напихаємо дітей непотрібною теоретичною інформацією, яка не створює для них жодних конкурентних переваг у сучасному світі. При цьому заклад, в якому встановлений компостер, може показати переваги та можливості екологічно-відповідального способу життя. Це також дає додатковий ресурс для вивчення біології та інших предметів природничого циклу», – розповіла Лілія Гриневич.

Деталі про проект за посиланням.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую