ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

До Хмельницького у травні приїдуть актори серіалу «Школа»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1193
Фанатів серіалу запрошують на зустріч із акторами
Фанатів серіалу запрошують на зустріч із акторами. Фото: 1plus1.ua

Зустріч із фанатами відбудеться у театрі ім.М.Старицького.

Популярні актори із серіалу «Школа» вирушать у всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України. Як повідомляють на 1plus1.ua, у Хмельницькикй зірки завітають 14 травня.

«Глядачі матимуть змогу зустрітися, особисто поспілкуватись, зробити селфі та взяти автограф у виконавиці ролі вчительки економіки Аніни Андреєвої, популярної блогерки Лізи Василенко, улюбленця дівчат Олександра Петренка, півфіналістки «Голосу країни-8» Анни Трінчер та юної акторки Карини Чернявської. Окрім спілкування із зірками серіалу, на відвідувачів чекають інтерактивні конкурси», - додають організатори.

Частину коштів від продажу квитків буде перераховано до благодійного фонду 1+1 Медіа "Ти не один" на реалізацію ініціатив проекту Наталії Мосейчук «Право на освіту».

Нагадаємо, «Школа» – перший україномовний серіал виробництва «1плюс1 Продакшн», який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками. Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна). Нещодавно стрічка була представлена на найбільшій європейській щорічній виставці аудіовізуального контенту MIPTV-2018 у Каннах, де викликала неабиякий інтерес та за перші кілька днів виставки три телекомпанії виявили бажання придбати формат.

Фан-зустріч відбудеться 14 травня о 18.00 годині в Хмельницькому обласному академічному муздрамтеатрі ім. М. Старицького. Вартість квитків від 100 до 350 гривень. Придбати можна на karabas.com.

Довідково: Головні ролі у першому сезоні серіалу Школа виконали Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук. Виробництво – 1+1 Продакшн. Продюсери серіалу – Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Лєзіна, Ксенія Чорна, Роман Лукін.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео