ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

На правах реклами Більше трьох сотень старшокласників із округу нардепа Сергія Лабазюка пройшли прикордонний вишкіл

Суспільство 1258
Вже третій рік поспіль цікаві навчання для школярів проводять у рамках проекту «Прикордонний вишкіл», що втілюють у життя за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка.
Вже третій рік поспіль цікаві навчання для школярів проводять у рамках проекту «Прикордонний вишкіл», що втілюють у життя за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка. . Фото: прес-служби депутата

Замість звичайних уроків – армійські навчання у польових умовах.

Більше трьох сотень однинадцятикласників із округу №188 мали змогу зануритися у справжні солдатські будні, аби детальніше дізнатися про військову справу не зі сторінок підручника «Захист вітчизни», а наживо.

Вже третій рік поспіль цікаві навчання для школярів проводять у рамках проекту «Прикордонний вишкіл», що втілюють у життя за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка.

Насамперед захід покликаний підняти дух патріотизму серед молоді та показати школярам образ справжнього захисника Батьківщини.

«Географію проекту цього року вирішили розширити, - розповідає помічник нардепа Сергій Ковальчук, - тому замість традиційної дводенної програми, полігон приймав школярів впродовж трьох днів. На заключний день сюди приїхало ще понад сто дітей із міста Волочиськ».

Всі без виключення учасники: і вчителі, і учні, отримали масу задоволення, адже на навальному полігоні Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького для них підготували одразу кілька пізнавальних локацій по різних напрямках військової справи.

Фаворитом дівчат став кінологічний напрямок навчання. Цуценята, що вправно демонстрували військовий вишкіл швидко знайшли своїх прихильниць серед старшокласниць.

«Я навіть захотіла пов’язати своє життя із кінологією, - каже учениця Хмельницької гімназії №2 Вікторія Бориславська. Це професія відважних й водночас добрих людей. Шкода, що дівчат у цю службу не беруть, як нам розказали курсанти».

А ось хлопцям найбільше до смаку виявилася локація зі зброєю. Окрім зразків та можливостей різних видів , викладачі розповіли школярам цікаві факти з історії походження озброєння та дали змогу потримати його у руках.

  

Навчання на полігоні чимало дітей надихнуло пов’язати своє життя із військовими професіями.

«Доволі цікаво все це відчути на собі і побачити на власні очі. Скажу чесно, такі збори набагато цікавіші звичайних уроків. Настільки пронизуєшся цих духом справжнього захисника. Вирішив для себе, що незабаром буду пробувати вступати до прикордонної академії», - зауважив учень із Волочиська Вадим Романов.

Такої ж думки і педагоги. Запевняють, у наш час потрібно більше уваги приділяти заходам, котрі виховують у молоді почуття патріотизму. В рамках військової муштри діти мали змогу навіть покататися всередині справжньої військової техніки. А після активних занять на полігоні юних учасників прикордонного вишколу частували справжньою солдатською кашею.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую