ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

«Крути, Крути – не забуті!»

Суспільство 3105
Не щодня побачиш у Хмельницькому, як декілька сотень людей  із запаленими смолоскипами йдуть центром міста,  блокуючи рух транспорту.
Не щодня побачиш у Хмельницькому, як декілька сотень людей із запаленими смолоскипами йдуть центром міста, блокуючи рух транспорту.. Фото: Євгенія ДОРОФЄЄВА.

Декілька сотень хмельничан пройшли центром міста із запаленими смолоскипами

Для організаторів та учасників «дійства» цей смолоскипний марш був вшануванням пам’яті героїв Крут та святкуванням 82-ї річниці створення Організації українських націоналістів. А для перехожих, склалося враження, справжнім безкоштовним шоу. Адже не щодня побачиш у Хмельницькому, як декілька сотень людей із запаленими смолоскипами йдуть від обласної філармонії вулицею Кам’янецькою до Проскурівської, «блокуючи» рух громадського транспорту. А люди, які очікують на тролейбус чи маршрутку, навіть не обурюються, а перепитують один в одного: «Що це?» Гасла на кшталт «Слава нації – смерть ворогам!», «Крути, Крути – не забуті!», «Слава Україні – Героям слава!» згодом перемістилися з проїжджої частин до пішохідної на Проскурівській, якою колонна зі смолоскипами дійшла до скверу імені Тараса Шевченка. Саме там і «фінішував» смолоскипний марш. Заспівавши гімн України, учасники вислухали промову заступника голова обласного осередку «Свободи» Олександра Симчишина, а потім… загасили свої смолоскипи та розійшлися в різні боки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую