ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Погода на сьогодні: буде дощ чи ні? Ось у чому питання…

Олександр НІКІТІН Суспільство 1859
За даними синоптиків, 10 травня на Хмельниччині ймовірні опади. Але яким буде дощ та чи падатиме взагалі?
За даними синоптиків, 10 травня на Хмельниччині ймовірні опади. Але яким буде дощ та чи падатиме взагалі?. Фото: lietocolle.com

Якою погоду прогнозують синоптики на 10 травня.

Ледь не з першого травневого дня синоптики прогнозують на Хмельниччині дощі. Але… Дощ, хоч і крапав останніми днями, але навіть асфальт не намочив як слід. Принаймні, в обласному центрі. Що ж прогнозують на сьогодні, 10 травня?

За даними Українського Гідрометцентру, на території Хмельницької області можуть бути дощі з грозами. Щоправда, враховуючи температуру повітря – 23-25 градуси вище нуля, навряд чи слід очікувати зливи.

За прогнозами сайту «Синоптик», 10 травня може бути дощ, але ближче до 18 години. А температура повітря вдень становитиме +23. Схожий прогноз видає і «Гісметео». Щоправда, невеликі опади прогнозують після 15 години. Та за даними ресурсу «RP5», опади, якщо і будуть, то до 18 години, скоріше за все, завершаться.

Натомість міжнародний сервіс «Foreca» видає інший прогноз на 10 травня – майже цілий день без опадів. А вирогідність дощу о 16.00 становить 40%.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята