ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На Хмельниччині декларації про доходи подали 37 мільйонерів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 891
На Хмельниччині 37 офіційних мільйонерів подали декларації про доходи
На Хмельниччині 37 офіційних мільйонерів подали декларації про доходи. Фото: mind.ua

Загальна сума задекларованого ними доходу – 209 мільйонів гривень.

На початок травня 37 подолян подали податкову декларацію про майновий стан і доходи та задекларували доходи понад 1 мільйон гривень, Як повідомляють у фіскальній службі області, цьогоріч декларантів-мільйонерів на 12 більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу – 209 мільйонів гривень, що на 176 мільйонів перевищує минулорічний показник.

«Серед них 11 громадян задекларували інвестиційний дохід на загальну суму 50 мільйонів гривень, 8 громадян задекларували дохід від продажу рухомого та нерухомого майна в сумі 87 мільйонів гривень, 9 осіб задекларували доходи майже 32 мільйона гривень з джерел походження за межами України, 3 декларанти отримали спадщину чи подарунок на суму 4,4 мільйона гривень, ще один подолянин задекларував дохід у вигляді дивідендів на суму 1,8 мільйона гривень», - кажуть фіскальники.

Загалом заможні подоляни поповнять місцеву казну податком на доходи фізичних осіб в сумі 9,3 мільйона гривень та сплатять 1,1 мільйона гривень військового збору.

Також серед основних категорій декларантів цьогоріч 37 іноземців, які працюючи в Україні, заробили, 38,7 мільйона гривень, 374 власники сільгосптехніки, за допомогою якої вони отримали понад півмільйона гривень доходу, 64 реалізатори м’яса, які задекларували 453 тисячі доходу, 72 підприємця, яким виплачувалась допомога по тимчасовій втраті працездатності – 209 тисяч задекларованого доходу тощо.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята