ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

На Дунаєвеччині школярі на випускний… вишивають рушники

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1142
Цього року діти вишивають тринадцятого рушника
Цього року діти вишивають тринадцятого рушника. Фото: автора

Така традиція існує вже 12 років поспіль.

У селі Міцівці, що на Дунаєвеччині, в місцевій школі є гарна традиція: щороку випускники місцевої школи вишивають рушники зі своїми іменами і дарують його навчальному закладу.

Така традиція існує в школі вже 12 років. Вишивані рушники прикрашають фойє навчального закладу.
«Перший рушник діти вишили ще в 2006 році, – розповідає Таїсія Бучківська, директор Міцівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. – Ці рушники – символічні, мов дорога від шкільного порогу в широкий світ. На урочистостях з нагоди випускного діти вручають цей рушник навчальному закладу. Цьогоріч до шкільної колекції діти вишивають уже тринадцятий рушник».

Таку своєрідну акцію в навчальному закладі започаткувала Тетяна Ксьонжик, вчителька трудового навчання. Нині вона вже на заслуженому відпочинку, але традиція міцно вкоренилася у школі. І учні, і батьки її свято бережуть на продовжують.

«Беручись за вишивання рушника, діти з батьками підбирають візерунок, кольори, матеріали – нитки чи бісер, мережки, – каже Таїсія Бучківська. – Кожен з виробів, створених дитячими руками, особливий, по-своєму гарний, оригінальний, відображає характер того чи іншого класу. По можливості кожен з дітей вишиває своє ім’я. Для учителів цей рушник – найкращий подарунок. І завжди приємний сюрприз».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео