ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

Погода на сьогодні: сонце світить і… дуже гріє

Олександр НІКІТІН Суспільство 769
Багато погодних ресурсів прогнозують 23 травня на Хмельниччину теплий день і без опадів
Багато погодних ресурсів прогнозують 23 травня на Хмельниччину теплий день і без опадів. Фото: weather.com

Яку погоду прогнозують на середу 23 травня.

Погоду в Україні визначатиме антициклон на ім'я Свен, тому сьогодні буде багато сонця. Принаймні, такий прогноз від синоптика Наталії Діденко. «Проте на Заході та Сході хвости атмосферних фронтів черкнуть грозовими дощами, візьміть парасолі і щось від голови, бо - дощ та коливання атмосферного тиску, - написала вона на своїй сторінці в «Фейсбуці». - Температура повітря нарешті дозволить розпустити на шиї шалик і одягнути щось легше - вдень очікується +24…+28 градусів». Та чи стосується це Хмельниччини?

Наприклад сайт «The Weather Channel» прогнозує, що сьогодні в нашій області опадів не буде. А температура повітря сягатиме +25 градусів. Схожу погоду прогнозує і «VentuSky». У більшості районів Хмельницької області опадів не передбачають, а сонце прогріє повітря до 24 градусів тепла. Традиційно, на півдні Хмельниччини буде на один градус вище.

Та в Українському Гідрометцентрі прогнозують дещо іншу погоду. Ті самі 24-26 градусів вище нуля, але очікують і на дощі, які можуть бути вдень. І на всій території області. Ресурс «Синоптик»,у свою чергу, видає прогноз без опадів, але… прогнозує хмарну погоду ввечері. До речі, сьогодні День апостола Симона Зилота. Наші пращури помітили, що холодний день на Симона обіцяє хороший врожай зернових культур.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу