ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

За якими адресами найчастіше виїжджала поліція

Суспільство 1397
У поліція склали рейтинг вулиць, з яких найбільше зверталися до правоохоронців у квітні 2018 року
У поліція склали рейтинг вулиць, з яких найбільше зверталися до правоохоронців у квітні 2018 року. Фото: Нацполіції

Відповідно до діаграми, опублікованої ситуаційним центром обласного управління поліції, найчастіше виклики надходили з Кам’янецької.

«На діаграмі зображені не кримінальні злочини та адміністративні правопорушення, а загальна кількість викликів, отриманих поліцією», – каже Інна Глега, речник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

Найбільшу кількість звернень у квітні – 419, здійснили хмельничани, перебуваючи на вулиці Кам’янецькій, одній з центральних вулиць міста. З них 18 разів вони викликали поліцію до будинку на Кам’янецькій, 82, що поблизу обласної філармонії. Вулиця удвічі довша, аніж її «конкуренти по антирейтингу», протяжністю понад сім кілометрів (від берегів Південного Бугу до мікрорайону «Ружична»).

Друге місце за кількістю викликів посідає проспект Миру, одна із головних магістралей міста. Хмельничани здійснили 371 виклик. Ситуаційний центр виділяє чотири будинки за адресами проспекту Миру - 46, 78, 28, 31, мешканці яких здійснили понад 10 викликів за місяць.

Третє місце за кількістю викликів посідає вулиця Зарічанська. З неї хмельничани здійснили 261 виклик. Четверте місце за кількістю викликів посідає центральна вулиця міста – Проскурівська, частина вулиці від Володимирської до Соборної є пішохідною. За квітень хмельничани 218 раз викликали поліцію на Проскурівську. З них 40 викликів припали на парк Шевченка, що робить цю зону відпочинку лідером за кількістю викликів у Хмельницькому у квітні цього року. 

П’яте місце посідала Інститутська. За квітень жителі здійснили 191 виклик. Шосте, сьоме та восьме місця займають вулиці Курчатова (174 виклики), Шевченка (158 викликів) та Львівське шосе (153 виклики) відповідно. Відмітились будинки за адресою вулиця Курчатова 16, вулиця Шевченка 44, та Львівське Шосе 14, поліція отримала понад 10 викликів пов’язаних із правопорушеннями у цих будинках та поблизу них.

Від жителів вулиць Панаса Мирного, Тернопільської, Старокостянтинівського шосе, Подільської, Свободи, Проскурівського Підпілля та Прибузької правоохоронці зафіксували від 100 до 150 викликів у квітні цього року.
Від 55 до 100 викликів зафіксували з вулиць Трудової, Перемоги, Купріна, Вайсера, Соборної, Чорновола та Пілотської.

Жителі вулиць, що не відображені на діаграмі, здійснили менше 55 викликів за квітень.

Андрій ЗАВЕРУХА.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую