ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанка стала призеркою Всеукраїнської олімпіади

Суспільство 2439
Марина Козубай посіла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп
Марина Козубай посіла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп'ютерної техніки.. Фото: автора

Дівчину визнали однією з кращих в країні з інформатики та комп’ютерної техніки.

Марина Козубай, студентка Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», посіла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

Марина бере участь в олімпіадах не вперше, адже ще в школі показувала гарні результати з географії, біології, а минулого року спробувала свої сили на олімпіаді з інформатики в коледжі. Хоча дійти до всеукраїнського туру не вийшло, опускати руки студентка не збиралася. А вже цього року відстоювала честь свого навчального закладу й області разом з іншими учасниками із провідних навчальних закладів (І-ІІ рівня акредитації) України.

Звісно, змагання такого рівня вимагають від учасників високого рівня теоретичних знать та практичних навичок. Як розповідає дівчина, після перемоги на обласному рівні, почала активно готуватися: спочатку розв’язувала завдання самостійно, потім допомагали викладачі та інші студенти. Це дозволило третьокурсниці зайняти друге місце на всеукраїнському етапі.

«На різних змаганнях та олімпіадах наші студенти показують досить високий рівень, тому майже ні в кого не було сумнівів, що цього разу ми теж будемо в лідерах. Минулого року представник коледжу також зайняв друге місце», – розповідає дівчина.

Оскільки конкурентами Марини були 25 студентів зі всієї України, атмосфера змагань була дуже відчутна.
«Всі були налаштовані на перемогу, кожен розповідав, як багато завдань виконав при підготовці, дехто казав, що готувався до цієї олімпіади ще з першого курсу коледжу. Звісно, я готувалася, але не так, як мої суперники, тому трохи засумнівалась у своїх силах. Але я не хвилювалася, адже з багатьма учасниками вже була знайома, а з деякими навіть встигла подружитися», – поділилася Марина.

Як розповідає студентка, участь в олімпіаді дала їй можливість усвідомити, що вона може вивчити набагато більше, ніж могла уявити до цього. Тому це дозволило знайти в собі сили і надихнуло працювати ще наполегливіше.

Надія ГЕЙЧУК.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую