ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Старшокласники 11 шкіл обласного центру житимуть у польових умовах

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 981
Учасники гри пройшлися маршем вулицею Проскурівською
Учасники гри пройшлися маршем вулицею Проскурівською. Фото: автора

У Хмельницькому стартувала Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») -2018».

Вчора, 31 травня у Хмельницькому стартував перший міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») -2018». Попередні роки її проводили на базі навчальних закладів, цьогоріч – на військовому полігоні.

Три дні юні джури житимуть у польових умовах проходитимуть різні випробування: стрільбу, стройову підготовку, туристичну смугу перешкод, різноманітні квести тощо.

"У грі взяли участь старшокласники 11 шкіл міста. Вони долатимуть цікаві змагання, отримають військово-спортивний вишкіл. Цього року до організації активно долучилася Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, з якою у міської ради є спільна програма військово-патріотичного виховання. Ми вирішили, що відкриття має бути на одному з центральних майданів міста, аби підняти статус гри та її підвищити її популяризацію», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Нагадаємо, що «Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вона є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята