ye-logo.v1.2

Пожежа колишнього готелю в центрі Кам’янця – є ознаки підпалу

Суспільство 2577
Що стало причиною пожежі будівлі в центрі Кам
Що стало причиною пожежі будівлі в центрі Кам'янця-Подільського, поки остаточно невідомо. Фото: youtube.com

Вчора ввечері в Кам’янці-Подільському палала будівля «України». Розглядаються дві версії, чому загорівся дах.

2 червня майже о 21-ій до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу недіючої будівлі колишнього готелю «Україна», що в Кам’янець-Подільському на вулиці Лесі Українки. Про це повідомляє прес-служба обласного упрлавіння Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

«Рятувальники в складі ланок газодимозахисної служби боролися з вогнем з висувної автодрабини, колінчастого підйомнику та безпосередньо всередині будівлі, - йдеться в повідомленні. - Завдяки оперативним діям вогнеборців та своєчасному залученню сил і засобів пожежу площею 300 кв.м. було локалізовано о 22:10 та ліквідовано о 22:30».
Всього до гасіння пожежі було залучено 10 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки та 25 рятувальників, в тому числі підрозділи місцевих пожежних команд та добровільних пожежних дружин гарнізону.

Будівля «України» не експлуатується та знаходиться на реконструкції з 2000 року. У 2015 році депутати Кам’янець-Подільської міської ради надали дозвіл ТзОВ «Сатека» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під житловий багатоквартирний будинок з вбудованими закладами громадського призначення в центрі міста, де розташовується колишній готель.

За версією досудового слідства, пожежа виникла або через необережне поводження з вогнем невідомих, або… через підпал.

фото з сайту 3849.com.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую