ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Провидиця-шахрайка розвіяла родове прокляття за… півмільйона гривень

Суспільство 1055
Ворожка взяла гроші та коштовності, а дівчину попросила війти на сусідню вулицю
Ворожка взяла гроші та коштовності, а дівчину попросила війти на сусідню вулицю

Із жертвою зловмисниця познайомилась на вулиці.

За даними Єдиного реєстру судових рішень, шість років проведе за ґратами мешканка Кам'янця-Подільського, яку визнали винною у шахрайстві. Жінка видавала себе за ворожку-цілительку, яка нібито знімає вроки, сама ж заробляла на цьому непогані гроші.

Лише в однієї із своїх жертв шахрайка виманила коштів та ювелірних виробів на суму 688 тисяч 230 гривень. За словами потерпілої, незнайомка, яка назвала себе Мариною, підійшла на вулиці і почала розповідати, що на її родину наслане страшне прокляття. Якщо не зняти його, то незабаром станеться велика біда. Дівчина наскільки перейнялася словами ворожки, що відразу повірила їй. Побачивши пригнічений стан своєї жертви, шахрайка запропонувала принести фото батька, та всі гроші і золото, яке є в квартирі. Зауважила, що срібло для проведення ритуалу "очищення" не підходить.

Ворожка взяла гроші та коштовності, а дівчину попросила війти на сусідню вулицю, мовляв, інакше прокляття не вдасться зняти. Щойно дівчина відійшла за ріг будинку, шахрайка зникла з чужим майном.

Як згодом з'ясувалося, жінка раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин. Цього разу, окрім реального терміну покарання, суд конфіскував у неї все належне майно.

Автор Андрій ЗАВЕРУХА

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята