ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Просто неба у Хмельницькому покажуть мультфільм «Таємниця Коко»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1874
На стадіоні ХНУ покажуть мультфільм
На стадіоні ХНУ покажуть мультфільм. Фото: nashkiev.ua

Показ відбудеться на стадіоні ХНУ.

Уже завтра, 7 червня, на стадіоні Хмельницького Національного університету покажуть мультфільм «Таємниця Коко». Організатори, студентська рада ХНУ, запрошують усіх провести атмосферний вечір з компанією найкращих друзів у вуличному кінотеатрі під відкритим небом.

"Вирішили показати мультфільм, оскільки саме такі стрічки збирають найбільше глядачів. Трохи із запізненням, але перегляд також приурочили до Дня захисту дітей. Вибір наш зупинився на мультику «Таємниця Коко», оскільки він має гарні рейтинги та ряд премій, серед яких «Оскар» за найкращу пісню. Сам сюжет доволі яскраво передає зміст сімейних цінностей, і таким чином хочемо створити сімейну затишну атмосферу", - розповідає радник голови студентської ради ХНУ Анастасія Козак.

Розпочнеться показ о 20.30 годині на стадіоні ХНУ. З собою рекомендують взяти каримат.

Довідково: Мультфільм «Таємниця Коко» - це розповідь про 12-річного Мігеля, який живе в мексиканському селі в родині шевців і таємно мріє стати музикантом. Таємно - тому що в його сімейний клан музика вважається прокляттям. Колись його прадід залишив свою дружину, прабабу Мігеля, заради мрії, яка тепер не дає спокійно жити Мігелю. З того часу музична тема в сім'ї стала табу. Мігель виявляє, що між ним і його улюбленим співаком Ернесто де ла Крусом, нині покійним, існує якась - поки неназвана - зв'язок. Хлопчина відправляється до свого кумира в Країну Мертвих, де зустрічає душі своїх предків. Коко знайомиться там з духом-трикстером на ім'я Ектор (у вигляді скелета), який стає його напарником-провідником. Удвох вони відправляються на пошуки де ла Круса.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас