ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Більше 300 мільйонів сплатили жителі області за квітневу "комуналку"

Суспільство 1152
Борги за комуналку сягають мільйонів
Борги за комуналку сягають мільйонів. Фото: bug.org.ua

Водночас станом на кінець місяця заборгували більше двохсот мільйонів.

Як повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація, за житлово-комунальні послуги мешканці області за квітень сплатити 322, 6 мільйона гривень, що становить 176,8 відсотка від нарахованих за місяць сум. З них 62,7 мільйона гривень сплатили подоляни за постачання електричної енергії.

А от заборгованість на кінець квітня становила 234,1 мільйона гривень. З них за централізоване опалення та постачання гарячої води жителі області заборгували 101,8 мільйона гривень, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 42,1 мільйона гривень, за постачання природного газу – 5,7 мільйона гривень. За централізоване водопостачання та водовідведення станом на кінець квітня подоляни заборгували 4,5 мільйона гривень, за вивезення побутових відходів – 3,3 мільйона гривень. За постачання електричної енергії заборгували 76,7 мільйона гривень, що на 14 мільйонів більше, аніж сплатили цього ж місяця.

Автор Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую