ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Підсумки дня: ноу-хау для Хмельницького та в очікуванні вихідних

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 831
Вартість одного підземного контейнеру (з усіма роботами) становить 250 тисяч гривень
Вартість одного підземного контейнеру (з усіма роботами) становить 250 тисяч гривень. Фото: з архіву

Якими були новини 8 червня.

П’ятниця, мабуть, для багатьох стала крайнім робочим днем цього тижня. А попереду два вихідних. Можливо, через це й інформаційний простір області сьогодні, 8 червня, був трохи «лагідним».

Ще зранку сайт «Є» підготував традиційну афішу на найближчий вік-енд у Хмельницькому. Та, зауважимо, цікаві заходи відбудуться не лише в обласному центрі. До прикладу, в Кам’янці-Подільському сьогодні стартував Міжнародний фестиваль «РетроФест». А завтра – буде день другий. І, ймовірно, що сайт «Є» покаже деякі цікавинки цього фестивалю в прямому ефірі на сторінці «Сайт Є. Новини» в «Фейсбуці» після 11.00.

А гурт «Мотор’Ролла» презентував свою нову пісню «Надихай». І, виявляться, шо вона мала спочатку пролунати у спільному виконанні хмельничан та однієї української співачки. Утім, якої саме – так і залишилося загадкою. Про історію «Надихай» сайту «Є» розповів фронтмен гурту Сергій Присяжний.

У Хмельницькому ж сьогодні чимало повідомлень стосувалися… сміття. У місті презентували ноу-хау у сфері поводження з твердими побутовими відходами – підземні контейнери. Таких в обласному центрі ще не було, але не виключено, що до кінця року встановлять ще два.

А ось мешканцям Озерної сьогодні повідомили, що на вихідні до їхнього мікрорайону тролейбуси не їздитимуть. Причина – ремонт дороги на проспекті Миру. Та вже з понеділка «рогатики» мають відновити свої маршрути.

Про що ще писали 8 червня – у стрічці новин сайту «Є».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео