ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Рятувальники підготували позов до суду про зупинку роботи двох таборів на Хмельниччині

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1483
На Хмельниччині працює 9 дитячих таборів
На Хмельниччині працює 9 дитячих таборів. Фото: pogliad.ua

Заклади не відповідають нормам пожежної безпеки.

На території області упродовж сезону відпочинку планують роботу 9 закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Як повідомляють у прес-службі ДСНС області, з них 5 - комунальної форми власності та 4 - приватної форми власності.

“Напередодні початку сезону рятувальники провели позапланові перевірки закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Особливу увага звертали на стан утримання електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, наявність та справність систем протипожежного захисту, утримання шляхів евакуації, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, тощо. Загалом під час перевірок виявили 242 порушення, з них 109 порушень усунули”, - йдеться у повідомленні рятувальників.

Додають, що вкрай незадовільний стан протипожежного захисту склався у санаторії «Україна» в селі Маків Дунаєвецького району та таборі “Еко-Ленд” в селі Привороття Кам’янець-Подільського району. Наразі у циз закладах залишаються невиконаними 59 та 34 протипожежних заходи відповідно. Головне управління ДСНС області підготувало позови до адміністративного суду щодо зупинення експлуатації вказаних таборів відпочинку.

“Керівники таборів відпочинку усувають недоліків. Однак, у двох закладах залишилося по одному не виконаному заході, у двох закладах залишилося по три не виконаних заходи, у трьох закладах залишилося по десять не виконаних заходів”, - зазначають рятуваники.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих територіальними органами ДСНС приписів та заходів, до адміністративної відповідальності притягнули 9 керівників таборів.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую