ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підсумки дня: про футбол, негоду і співпрацю

Суспільство 1228
Футбол і об"єднання сьогодні головні теми дня.
Футбол і об"єднання сьогодні головні теми дня. . Фото: автора

Чим жила Хмельниччина сьогодні в інформаційній картині дня.

Однією з головних тем останніх днів є тема футболу. Точніше Чемпіонату світу, який завтра розпочнеться на Росії. З цього приводу сьогодні у Хмельницькому відбулася акція «Футбол на крові». Для цього встановили два каркаси: один – з інформацією про політичних в’язнів, яких утримують в Росії, інший – в якості імпровізованих футбольних воріт.

«Ми хочемо застерегти українців, щоб вони не їхали на чемпіонат світу, оскільки мають шанс стати заручниками, інструментом в руках агресора, щоб потім торгуватися з Україною та світовою спільнотою», - каже один із організаторів акції Олег Майданюк.

Замість того, щоб їхати «у чужі краї» через спорт хмельничан запрошують на турнір із настільних ігор «Молодь в кубі», який проходитиме 20-28 червня у Хмельницькому. За словами організаторів, під час турніру можна буде пограти у більш як у 25 видів «настолок».

Об’єднуються на Хмельниччині не лише заради спорту. У Чемеровецькій громаді об’єднують сусідів, щоб якісно вирішувати питання побутових відходів та ремонту місцевих доріг. Залучають до співпраці не лише громади Хмельниччини, але й Тернопільської області.

«Щоб вирішити питання сміття ми вирішили об’єднати можливості одразу декількох громад та напрацювати міжмуніципальну угоду про співробітництво у поводженні з твердими побутовими відходами. Вже провели зустріч із головою Гусятинської громади Тернопільської області. Михайлом Левицьким. Вони дали своє «добро». Мали також попередню розмову з головою Городоцької громади. Поки не спілкувалися, але плануємо долучити ще й Сатанівську», – розповів голова Чемеровецької об’єднаної тергромади Олександр Собань.

Ще один приклад об'єднання зусиль заради корисної справи - Осламів Віньковецького району. Там сьогодні відкрили чергову пожежну команду, яка буде обслуговувати одразу вісім сіл. Надзвичайники кажуть, це дозволить скоротити час прибуття допомоги пожежної бригади вдвічі. На території обслуговування цієї команди проживає понад 6 тисяч людей.

До речі, у найближчі кілька днів синоптики прогнозують дощі із грозами. Варто нагадати, що ввечері, 12 червня, частиною території Хмельниччини пронеслась негода. В результаті без світла залишаться 60 населених пунктів, а сильний дощ та вітер повалили дерева у Кам'янець-Подільському, Теофіпольському, Летичівському та Хмельницькому районі. Від удару блискавок загорілось кілька будинків в обласному центрі.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую