ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

Посвідчення бійців-добровольців АТО отримали четверо мешканців області

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 835
Бійці отримали нагороди від громадських організацій
Бійці отримали нагороди від громадських організацій. Фото: автора

Захисників нагородили медалями.

Сьогодні, 15 червня, Хмельницькій облраді на засідання комісії прийняли рішення про видачу посвідчень бійців-добровольців АТО чотирьом мешканцям Хмельниччини. На розгляд членів комісії чоловіки надали документи, які підтверджують їх перебування у зоні бойових дій.

«Маємо багато добровольців, які відразу з Майдану пішли захищати Батьківщину на Сході. Вони не йшли у військові формування і не отримали статус Учасника бойових дій. Сьогодні ми надаємо статус місцевого бійця-добровольця, що дає можливість використовувати ті пільги, які затвердили місцеві органи самоврядування. Хочемо, щоб вони відчули нашу турботу і на рівні області були відзначені», - зазначив заступник голови облради Валерій Лєсков.

Щодо усіх чотирьох кандидатів члени комісії прийняли позитивне рішення. На жаль на урочисте нагородження з’явилось тільки троє.

Добровольці отримали посвідчення

Окрім того, на засіданні комісії від Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» нагрудними знаками «За оборону Донецького аеропорту» нагородили 11 бійців-мешканців Хмельниччини. Ще п’ятеро отримали відзнаки спілки «Авдіївка.Промзона».

Захисникам вручили нагрудні знаки

Нагадаємо, що на минулому засідання, яке в відбулося у травні, видали посвідчення дев'ятьом із десяти претендентів. Один боєць досі не надав довідки про місце проживання, тому його кандидатуру наразі не розглянули.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята