ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

У Хмельницькому замальовували написи з рекламою… наркотиків

Олександр НІКІТІН Суспільство 904
Правоохоронці разом із дітьми та громадськими активістами замальовували написи з рекламою наркотиків
Правоохоронці разом із дітьми та громадськими активістами замальовували написи з рекламою наркотиків. Фото: hm.npu.gov.ua

Подібна акція пройшла і в Кам’янці-Подільському.

Вчора, 26 червня, хмельницькі поліцейські разом з дітьми та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет.

«Соль», «фен», «спайси» - такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях. Саме вони, за повідомленням сектору комунікації Нацполіції області, закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери.

За словами Андрія Подлюка, начальника управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області, вивести на чисту воду ділків, які продають наркотики через мережу інтернет, доволі складно. Щоправда, цього року в Хмельницькому поліцейським вдалось викрити таку злочинну групу.

«Ми хочемо, щоб дорослі більше уваги звертали на дітей, на їхнє дозвілля, - слова Оксани Мельник, голови хмельницької організації «Нарконон», наводить прес-служба поліції. - Саме вони будуватимуть майбутнє нашої держави, а майбутнього з наркотиками бути просто не може».

До акції «Намалюй життя» долучилися й діти. У дворах вони приєднувались до групи активістів і показували нові точки, де є подібні написи, а потім усі разом їх замальовували.

Акція проходила не тільки в Хмельницькому, а й в Кам’янці-Подільському.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео