ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

В області зростає кількість… мотоциклів

Олександр НІКІТІН Суспільство 891
На керування будь яким тарнспортним засобом необхідно мати водійське посвідчення з відповідною категорією
На керування будь яким тарнспортним засобом необхідно мати водійське посвідчення з відповідною категорією. Фото: hsc.gov.ua

У регіональному сервісному центрі МВС розповіли про збільшення мототранспорту на дорогах.

У 2016-му році в сервісних центрах МВС Хмельниччини вперше зареєстрували 333 мотоцикли. Вже в 2017-му – 472. «А за 6 місяців цього року такого виду транспорту вже було зареєстровано 386», - розповіли в прес-службі Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області.

«Спостерігається зростання кількості проведених операцій з мопедами. У 2016 році сервісні центри МВС Хмельницької області вперше зареєстрували 68 мопедів, а вже минулого – в 8 разів більше – 532. Та за підсумками 6 місяців поточного року за такою послугою вже звернулось понад 430 осіб», - додали в сервісному центрі.

Нагадаємо, що для керування мототранспортом, обов’язко необхідно мати посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерні знаки.

Посвідчення водія можна отримати після проходження навчання в автошколі, де здійснюють підготовку категорій А; А1; В1 (та після здачі теоретичного і практичного іспитів у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Підготовка водіїв категорій А1; А проводиться для осіб, які досягнули 16-річного віку, для категорії В1 — для осіб, які досягнули 18-річного віку. У сервісному центрі МВС додають, якщо громадянин вже має посвідчення водія з категорією, яка дозволяє керувати легковим автомобілем, теоретичний іспит на знання правил дорожнього руху для відкриття категорій А; А1; В1 складати не потрібно. Необхідно скласти лише практичний іспит з водіння мототранспортом.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую